Omsk – Chabarovsk 3:0 (kon.) | Barys – Vladivostok 4:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Jokerit 3:4 (0:2 po s.n.)
Chanty-Mansijsk – Riga 2:1 (kon.) | Minsk – Dynamo Moskva 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Viťaz 3:1 (kon.)
Záhřeb – Čerepovec 4:2 (kon.) | HC Slovan – CSKA Moskva 3:2 (2:0 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Dinamo Riga
Sobota 14.11.2015, 12:30 • Arena Jugra • KHL

58:21
    Hosté se usazují v pásmu soupeře a hrají bez brankáře!

50:11
    Tomáš Kundrátek (RIG) vyloučen na dvě minuty za držení hole a přesilovka hostů tak končí.

48:45
    Jevgenij Lapenkov (JUG) vyloučen na dvě minuty za podražení.

46:03
    Andrej Ankudinov (JUG) vyloučen na dvě minuty za sekání.

44:53
    Kristaps Sotnieks (RIG) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
    Igor BORTNIKOV - 2:1

38:43
    Jugra právě vstřelila branku!
    Vyrovnaný stav má ale pouze jepičí život. Domácí Jugra našla velmi rychlou odpověď prostřednictvím přečíslení 2 na 1. Přesná křižná přihrávka skrze obránce doputovala až na čepel střílejícího IGORA BORTNIKOVA, který trefil poloodkrytou branku soupeře. Sedláček se v brance mohl roztahovat jak chtěl.
    Asistence: Konstantin Panov, Kirill Rasskazov.
    Vitalijs PAVLOVS - 1:1

35:07
    Riga právě vstřelila branku!
    Tak už i Riga využívá svou přesilovou hru. VITALIJS PAVLOVS zůstal s pukem celkem nepochopitelně volný a téměř ze vzdálenosti dvou metrů si mohl vybrat, jakým směrem kotouč do branky pošle. Nakonec jeho rána prošla někde mezi betony brankáře Gelašviliho.
    Asistence: Ville Leino, Steven Seigo.

33:32
    Alexej Vasilčenko (JUG) vyloučen na dvě minuty za hákování.

33:32
    Redlihs se trochu nečekaně protáhl mezi obranou Jugry a v poměrně velké rychlosti zakončoval přímo před Gelašvilim. Býval by jej i překonal, ale svou kličku trošku přetáhl, a tak následně nedokázal zamířit přesně do branky.

23:25
    Kaspars Saulietis (RIG) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

21:31
    Opět sledujeme delší herní odmlku poté, co se domácí dožadovali vsítěné branky. Rozhodčí si celou akci šel zkontrolovat na video, které prokázalo, že k dosažení branky nedošlo. Jugra tak stále drží jednobrankový náskok.

20:01
    Doplňujeme ještě poslední trest z první třetiny – Armands Berzinš (RIG) vyloučen na pět minut za hrubost.

16:25
    Ilja Nikolajev (JUG) vyloučen na pět minut za hrubost.

16:25
    Oleg Jašin (JUG) vyloučen na pět minut za hrubost.

16:25
    Gunars Skvorcovs (RIG) vyloučen na pět minut za hrubost.

16:25
    Marin Jass (RIG) vyloučen na 5 minut + do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku.

16:25
    Velká mela u střídaček obou mužstev! Hráč Rigy doslova najel svým tělem do protihráče, přičemž trefil jeho hlavu. Otřesený hráč dlouho leží na zemi, zatímco se to kolem něj pořádně řeže. Emoce tomuto zápasu nechybí, a nyní můžeme říct, že to samé platí i o počtu trestných minut.

14:01
    Ve stejném čase je potrestána hráčská lavice Jugry, která se provinila příliš velkým počtem hráčů na ledové ploše.

14:01
    Tomáš Kundrátek (RIG) vyloučen na dvě minuty za krosček.
    Pavel VARFOLOMEJEV - 1:0

13:19
    A po minutě svou přesilovou hru domácí využívají! Autorem úspěšné branky se stává PAVEL VARFOLOMEJEV, který dlouho naznačoval křižnou přihrávku skrze rozestavený obranný čtverec Rigy, na poslední chvíli ale zvolil nechytatelnou střelou přesně pod břevno Sedláčkovy branky.
    Asistence: Andrej Antonov.

12:17
    Mikelis Redlihs (RIG) vyloučen na dvě minuty za podražení.

08:52
    Dzerinš měl na holi jasnou gólovku! Po příhře od svého spoluhráče stál takřka sám před brankou, po křižné přihrávce se navíc brankář Gelašvili musel přesouvat a nestihl pokrýt celou bránu. To vše je ale zapomenuto, jelikož útočník Dinama netrefil branku!

07:28
    Grigorij Želdakov (JUG) inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

05:50
    Ivanov (JUG) měl na hokejce úvodní branku duelu, když na něj hostující obrana zcela zapomněla a on tak mohl sám před brankou vymýšlet gólovou situaci. Útočník Jugry však ztroskotal se svou kličkou na famózně položeném betonu brankáře Sedláčka. Český gólman nyní zachránil Rigu od rychlého inkasování.

03:47
    Steven Seigo (RIG) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

00:49
    Pavel Varfolomejev (JUG) vyloučen na dvě minuty za podražení.

David Motloch

Branky a nahrávky: 14. Varfolomejev (Antonov), 39. Bortnikov (Panov, Rasskazov) – 36. Pavlovs (Leino, Seigo)

Jugra Chanty-Mansijsk: Gelašvili (Fokin) – Antonov, Ugolnikov, Khvostov, Vasilčenko, Djakov, Želdakov, Pogoryšnij – Rasskazov, Panov, Bortnikov – Ivanov, Lapenkov, Varfolomejev – Jatsenko, Sitnikov, Medveděv – Ankudinov, Jašin, Beljajev, Nikolajev
    Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – Jass, Redlihs K., Seigo, Sotnieks, Cibulskis, Galvins, Kundrátek – Darzinš, Redlihs M., Dzerinš – Leino, Sestito, Pavlovs – Saulietis, Bicevskis, Meija – Berzinš, Skvorcovs

Rozhodčí: Olenin, Beljajev – Aljošin, Ivanov