Omsk – Chabarovsk 3:0 (kon.) | Barys – Vladivostok 4:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Jokerit 3:4 (0:2 po s.n.)
Chanty-Mansijsk – Riga 2:1 (kon.) | Minsk – Dynamo Moskva 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Viťaz 3:1 (kon.)
Záhřeb – Čerepovec 4:2 (kon.) | HC Slovan – CSKA Moskva 3:2 (2:0 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Dinamo Riga
Sobota 14.11.2015, 12:30 • Arena Jugra • KHL

Tento zápas tak nakonec končí vítězstvím Jugry v poměru 2:1. Tímto se s vámi loučím a u dalších on-line přenosů opět na počtenou. (14:59:16)

59:49
    Žádná ze střel ale nemíří přímo do branky a v posledních vteřinách domácí kotouč vyhazují do středního pásma.

59:15
    Riga se okamžitě po buly usazuje v pásmu soupeře a opět hraje bez brankáře.

59:06
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Další útok hostů hatí ofsajd. Sedláček se vrací zpět do branky, zřejmě ale jen na chvíli.

58:49
    Jugra vyhazuje do středního pásma.

58:21
    Hosté se usazují v pásmu soupeře a hrají bez brankáře!

57:45
    Hokejisté Ugry už se stačili z tlaku soupeře vymanit a drží kotouč na svých holích. Do útočného pásma vybruslil Jatsenko a střelou na branku přinutil Sedláčka k zákrokům, po kterém se bude vhazovat po jeho pravici.

54:22
    Gelašvili se musí mít v těchto okamžicích na pozoru, letí na něj jedna střela za druhou. Riga pokračuje v popřesilovkovém tlaku a snaží se vyrovnat.

52:46
    Oba týmy již hrají v plném počtu, po dlouhé době. Do karet to hraje především domácím, kteří nyní museli několikrát čelit velké výzvě ve vlastním oslabení.

50:11
    Tomáš Kundrátek (RIG) vyloučen na dvě minuty za držení hole a přesilovka hostů tak končí.

49:19
    Perné chvíle pro domácí hokejisty. Ti jsou poslední minuty pod pernamentním tlakem soupeře. Brankář Gelašvili společně se svou obranou však zatím vyrovnávací branku neinkasovali.

48:45
    Jevgenij Lapenkov (JUG) vyloučen na dvě minuty za podražení.

47:00
    Následuje zkrácená přesilovka Rigy.

46:53

46:03
    Andrej Ankudinov (JUG) vyloučen na dvě minuty za sekání.

44:53
    Kristaps Sotnieks (RIG) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

40:01

David Motloch

Branky a nahrávky: 14. Varfolomejev (Antonov), 39. Bortnikov (Panov, Rasskazov) – 36. Pavlovs (Leino, Seigo)

Jugra Chanty-Mansijsk: Gelašvili (Fokin) – Antonov, Ugolnikov, Khvostov, Vasilčenko, Djakov, Želdakov, Pogoryšnij – Rasskazov, Panov, Bortnikov – Ivanov, Lapenkov, Varfolomejev – Jatsenko, Sitnikov, Medveděv – Ankudinov, Jašin, Beljajev, Nikolajev
    Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – Jass, Redlihs K., Seigo, Sotnieks, Cibulskis, Galvins, Kundrátek – Darzinš, Redlihs M., Dzerinš – Leino, Sestito, Pavlovs – Saulietis, Bicevskis, Meija – Berzinš, Skvorcovs

Rozhodčí: Olenin, Beljajev – Aljošin, Ivanov