Kladno – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 2:3 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.)
Slavia – Pardubice 1:2 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Vítkovice 3:4 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (1:1, 2:0, 0:2 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 20.11.2015, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 21. kolo

Karlovy Vary ve třetí třetině nepředvedly lepší hokej než soupeř, ale zásluhou kvalitního výkonu ve třetině druhé dokázali zvítězit. Hosté i přes kvalitní výkon ve třetí třetině a zdramatizování zápasu nedokázali dohnat gólovou ztrátu ze druhé třetiny a prohráli.

za mě je to dnes vše. Loučí se s vámi Pavel Pelčák. (20:25:43)

61:37
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí při přesilové hře dokázali vstřelit gól po kombinaci LADISLAVA ZIKMUNDA a Jakuba Vrány. Asistence: Jakub Vrána

60:41
    Karlovy Vary v prodloužení nenacházejí cestu jak vstřelit gól.

60:01
    Za vysokou hůl byl na dvě minuty vyloučen Ivan Ďurač (MBL).

60:01

60:00

58:51
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Po velikém nátlaku hostů přišlo zasloužené srovnání skóre. DENIS PÄTOPRSTÝ společně s Ondřejem Žaludem dokázali po kombinaci srovnat skóre. Asistence: Ondřej Žalud

58:05
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:07
    Karlovy Vary se ke konci zápasu snaží udržet stejný počet inkasovaných gólů. Vynikající výkon hostů však naznačuje velmi brzké srovnání skóre.

56:46
    Na trestnou lavici byli poslání Dominik Tůma (MBL) a Kamil Svoboda (KVA) za hrubost.

56:29
    Mladé Boleslavi se ke konci třetí třetiny daří dramatizovat zápas, které končí potičkama na ledové ploše.

55:45
    mladá Boleslav stále drží útočné pásmo a domácí nepouští k puku.

54:45
    K dorážce se před Jakubem Frčkem nedostal Ivan Ďurač, který byl zblokován.

54:20
    Hosté se velmi aktivně tlačí do brány, kde je po domácí dnes velmi dobře chytající Jakub Frček.

53:14
    Na ledové ploše vypadá, že hráčům docházejí síly. Tempo, které nastavili ze začátku třetí třetiny zmizelo.

52:09
    Karlovým Varů se nedaří navázat na dobrý výkon ve druhé třetině a stále musí čelit aktivnějším bruslařům z Mladé Boleslavi.

50:51
    Mladá Boleslav ve třetí třetině velmi dramatizuje utkání svojí kvalitní hrou ve středním pásmu a při hře v oslabení.

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 3. Tamáš (Dudek, Vrána), 23. Zikmund (Vrána), 25. Zikmund (Vrána), 62. Zikmund (Vrána) – 11. Ďurač (Žalud), 43. Ďurač (Mašek, Pořizek), 59. Pätoprstý (Žalud)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) – Dudek, Rulík "C", Vodička, Michálek, Pajk, Beer – Nguyen, Zikmund, Vrána, Hauzr, Janata, Svoboda, Čejka, Babka, Davídek, Procházka, Tamáš
    BK Mladá Boleslav: Groh (Kořínek) – Štosek, Žalud, Tůma, Červinský, Mašek, Hes, Marček – Motloch, Průšek "C", Ďurač, Pätoprstý, Sedmík, Borovec, Planý, Brzák, Pořízek, Veselý, Prokop

Rozhodčí: Martin Grech – Michal Havelec, Ondřej Kokrment