Žilina – Trenčín 3:1 (kon.) | Poprad – Banská Bystrica 2:1 (2:1 po s.n.) | Košice – Piešťany 5:1 (kon.)
Skalica – Zvolen 1:3 (kon.) | Nitra – Martin 3:1 (kon.)
po s.n. (2:1)
HK Poprad
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Pátek 20.11.2015, 17:30 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

Tak napokon sa táto dráma skončila až v samostatných nájazdoch, kde boli úspešnejší domáci hokejisti a získavajú dva body.
    Barani odchádzajú domov s jedným bodom.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (20:02:58)

BAJARUNS - 2:1

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Poprad.
    Popradčania teda vďaka presnému zásahu LAURISA BAJARUNSA víťazia v rozstrele a vyhrávajú aj tento zápas.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani v predĺžení sa teda nerozhodlo. O osude stretnutia teda bude jasné až po samostatných nájazdoch. Tie začnú po krátkej úprave ľadovej plochy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:50
    Oba tímy sa ešte snažili v záverečnej minúte o nejaké útoky, no napokon ani jeden brankár nepustil za svoj chrbát puk.

63:47
    Od modrej čiary napriahol Marcel Petran. Kostúr situáciu dôkladne videl a stihol aj bezchybne reagovať zákrokom.

63:27
    Bartečkovi unikol puk v obrannom pásme a takmer sa k nemu dostal Handzuš. Nakoniec z toho však nebezpečenstvo pre domácich nevzniklo.

62:35
    Šmach zbrzdil svoju akciu v strednom pásme a následne rýchlo prenikol do útočnej tretiny. Jeho spoluhráči na to nestihli reagovať a dopustili sa ofsajdu.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 38. Paukovček (Dinda, Paločko), rozh. náj. Bajaruns – 32. Majdan (TS)