Žilina – Trenčín 3:1 (kon.) | Poprad – Banská Bystrica 2:1 (2:1 po s.n.) | Košice – Piešťany 5:1 (kon.)
Skalica – Zvolen 1:3 (kon.) | Nitra – Martin 3:1 (kon.)
HK Skalica
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
HKM Zvolen
sk Pátek 20.11.2015, 18:00 • zimný štadión Skalica • Tipos Extraliga (SR)

Tak a máme tu koniec dnešného stretnutia. Víťazom sa stáva mužstvo menom HKm Zvolen, ktoré si vezie domov všetky tri body. Domáci si šancami aspoň bod zaslúžili, no všetci vieme, že sa hrá na góly a nie na šance. Zlomovým bodom bol zrejme nepremenený samostatný nájazd, ktorý zahrával Klíma. Naopak Zvolen v tretej tretine poriadne zabral a Skalicu porazil v konečnom pomere 1:3. Ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. Dovidenia. (20:08:44)

59:37
    Posledné sekundy 3. tretiny. Domáci bojujú v pätici o druhý gól v zápase, no Samuel Baroš drží Zvolen v podstate v pokojnom vedení.

58:13
    Demiters pálil od modrej, no jeho strelu Romančík dobre videl a bez problémov vyrazil do bezpečia.

57:32
    Opalek nabil Novákovi, ktorý chcel vrátiť puk prvému menovanému, no do prihrávky mu doslova skočil Jurík, a o puk ich obral.

56:37
    Ďurák nastrelil puk do útočného pásma, kde sa ho ihneď zmocnil René Školiak, no bol tam osamotený, a tak o puk veľmi rýchlo prišiel.

55:05
    Škvaridlo sa predral cez domácu obranu, no jeho zakončenie bolo prudké a nepresné.

54:14
    Domácim sa absolútne nedarí v rozohrávke, Zvolen s pokojom vyhadzuje puk za Romančíkovu bránu.

53:20
    Opäť veľmi nepríjemný faul na Koba Jassa, ktorého sa dopustil Klhůfek, ktorý vidí za zbytočný faul dve minúty.

52:33
    Peter Obdržálek oklamal domácich obrancov, dostal sa do úniku, ale jeho strela bola už nepresná.

51:11
    Školiak hľadal Miroslava Zálešáka, no tomu skĺzol puk z hokejky, a tak sa domáci pripravujú o útočnú šancu.

50:23
    Zvolen sa nikam neponáhľa, drží puk v strednom pásme a jednoducho kombinuje.
    MRÁZ - 1:3

48:02
    Zvolen dal gól!
    Nedáš, tak dostaneš. Skalica bola blízko k vyrovnaniu, no do rýchleho protiútoku vyrazili hostia a BRUNO MRÁZ posiela tretí raz puk za Romančíkov chrbát. Opakuje sa nám situácia zo zápasu Trenčín – Skalica.

47:20
    Domáci zbrzdený, Zvolen naopak opäť pri chuti hrať ofenzívny hokej.
    SEMORÁD - 1:2

46:17
    Tak toto bol veľmi lacný gól, ktorý Romančík púšťa za svoj chrbát. JÁN SEMORÁD v podstate nastrelil puk na bránu, no a domáci gólman ho lacno pustil za seba.

45:16
    Dušan Pašek mieri na trestnú lavicu. Zvolen si teda zahrá dve minúty v početnej výhode.

Michal Štetina

Branky a nahrávky: 30. Školiak (Zálešák, Novák) – 20. Semorád (Puliš, Brabenec), 47. Semorád, 49. Mráz

HK Skalica: Romančík (Ševela) – Ďurák, Barák – Opalek, Novák – Polata, Jaborník – Brodek, Zukal – Pašek, Školiak, Zálešák – Korytko, Brendl, Komínek – Jass, Mickevics, Lantoš – Rožník, Klíma, Bezúch
    HKM Zvolen: Baroš – Demiters, Bagin – Andersons, Krejčí – Pokovič, Fekiač – Ivan, Žilka – Puliš, Brabenec, Semorád – Škvaridlo, Klíma, Obdržálek – Jurík, Mráz, Klhůfek – Zuzin, Fekiač, Misenev E.

Rozhodčí: Baluška, Fridrich – Tvrdoň, Výleta