Buffalo – St. Louis 1:2 (kon.) | NY Rangers – Nashville 3:0 (kon.) | Washington – Edmonton 1:0 (kon.)
Florida – Los Angeles 1:3 (kon.) | Toronto – Boston 3:4 (0:1 po s.n.) | Philadelphia – Carolina 3:2 (po pr.)

Colorado právě vstřelilo branku!
    Snadná práce pro BLAKE COMEAUA, který z levé strany trefuje odkrytou branku Winnipegu a pečetí dnešní vítězství Colorada. Asistence: Cody McLeod.

57:32
    Hutchinson odjíždí na střídačku, domácí to zkoušejí v šesti proti pěti.
    56:09 Matt DUCHENE - 1:3

56:09
    Chyba domácích ve středním pásmu, trochu se štěstím se do úniku dostal MATT DUCHENE, který stejně tak i zakončil a jeho bekhendová střela prošla Hutchinsonovi do branky. Asistence: Tyson Barrie a Gabriel Landeskog.
    46:45 Cody MCLEOD - 1:2

46:45
    Tak přece jenom se hosté dokázali prosadit, přesně řečeno CODY MCLEOD, který tečuje střelu Redmonda a překonává tak Hutchinsona, jemuž tam dvojice hráčů bránila jak ve výhledu, tak u levé tyčky, kudy mu prolétl puk do branky. Asistence: Zach Redmond a Blake Comeau.
    Landeskog ve svém 300. zápase stále čeká na gól

45:08
    Landeskog ve vyložené pozici, na pravé straně, ale to zakončení nebylo ideální, Hutchinson vyráží.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny a zároveň vyloučení Toby Enströma, který dostává dvouminutový trest za hru vysokou holí.
    36:43 Carl SÖDERBERG - 1:1

36:43
    Hosté nakonec využívají přesilovou hru, CARL SÖDERBERG se z pravé strany prodral před Hutchinsona, puk mu ale "utekl" z hole a odrazil se docela nešťastně od bránícího Myerse do branky Winnipegu. Asistence: Michajl Grigorenko a Francois Beauchemin.

35:24
    Vylučuje se, hosté si po kroščeku Byfugliena zahrají přesilovou hru.

20:22
    Hned v úvodu druhé třetiny se vylučuje, na trestnou lavici míří Nathan MacKinnon za hru vysokou holí, přesilová hra domácích.

16:25
    Blake Comeau dostává dvouminutový trest za krošček, přesilová hra domácích.
    13:40 Toby ENSTRÖM - 1:0

13:40
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    No vida! Hostům se nepodařilo ve vyložené šanci skórovat, tak zaútočili domácí, TOBY ENSTRÖM se parádně trefil od modré k tyči, Varlamov jeho střelu vůbec neviděl a ani nestihl nějak zareagovat. Asistence: Blake Wheeler a Andrew Ladd.
    Zákrok Hutchinsona proti střele McLeoda

13:11
    Fantastický zákrok Hutchinsona proti dorážce McLeoda, který byl ve vyložené šanci!

01:46
    První bitka v zápase, rozdali si to Mcleod (COL) a domácí Thorburn, oba dostávají osobní pětiminutové tresty.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 14. Enström (Wheeler, Ladd) – 37. Söderberg (Grigorenko, Beauchemin), 47. McLeod (Redmond, Comeau), 57. Duchene (Barrie, Landeskog), 59. Comeau (McLeod)

Winnipeg Jets: Hutchinson (Hellebuyck) – Pardy, Byfuglien, Enström, Myers, M. Stuart "A", Trouba – Ladd "C", Little, Wheeler "A" – Perreault, Scheifele, Stafford – Thorburn, Burmistrov, Ehlers – Lowry, Copp, Peluso
    Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Beauchemin, E. Johnson, Holden, Barrie, Gormley, Guenin – Landeskog "C", MacKinnon, Duchene – Comeau, Soderberg, Mcleod "A" – Grigorenko, Martinsen, Iginla "A" – Everberg, Wagner, Skille

Rozhodčí: Sutherland, St. Pierre – Pancich, Gibbons

Diváci: 15 294