Toljatti – Spartak Moskva 1:2 (kon.) | Kazaň – Petrohrad 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Vladivostok 5:1 (kon.)
Čerepovec – Chabarovsk 1:4 (kon.) | Jokerit – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Riga – Soči 1:2 (kon.)
HC Slovan – Minsk 4:1 (kon.) | Záhřeb – N.Novgorod 2:1 (kon.)
HC Slovan Bratislava
4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
HC Dinamo Minsk
Úterý 24.11.2015, 19:00 • Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

Je dobojováno, Slovan vítězí popáté v řadě a v neúplné tabulce se posunuje dokonce nad sedmou příčku! V Bratislavě se dnes bude slavit, jelikož svěřenci Miloše Říhy se osm minut před koncem ujali vedení zásluhou hvězdného zadáka Cama Barkera a ačkoliv si hosté v závěru vytvořili obrovitánský tlak, Garnetta už podruhé překonat nedokázali a domácí zpečetili své vítězství dvěma góly do prázdné branky. Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a příště na počtenou! (21:18:16)

Lukáš KAŠPAR - 4:1
    59:56 Kašpar (SBA)

59:56
    Slovan právě vstřelil branku!
    Ještě jeden hřebíček do minské rakve čtyři sekundy před sirénou zatloukl po zaváhání Matěruchina LUKÁŠ KAŠPAR, jenž trefil prázdnou branku dokonce ze svého vlastního pásma! Bez asistence.

59:18
    Diváci už slaví zisk důležitých tří bodů, hráči Dinama to však stále nebalí a kombinují v útočném pásmu.
    Michel MIKLÍK - 3:1
    58:50 Miklík (SBA)

58:50
    Troufám si říct, že je rozhodnuto! V momentě, kdy Glass opustil svou svatyni, se ke kotouči po pro hosty smolnému odrazu puku o čárového sudího dostal MICHEL MIKLÍK, který bez problémů trefil odkrytou svatyni! Bez asistence.

58:11
    Veterán Ľubomír Višňovský uklidnil hru a vyhodil puk tak šikovně, aby neskončil na zakázaném uvolnění.

57:29
    Stále je ho však poměrně dost a tlak Dinama sílí, Sloan nyní vyhodil puk jen na zakázané uvolnění.

56:50
    Domácím se až napotřetí podařilo vyhodit touš z obranné třetiny, celku z běloruské metropole se čas na vyrovnání povážlivě krátí.

56:04
    Nyní se tak děje, kotouč totiž skončil v ochranné síti...

55:45
    Jevgenij Lisovec trefil obětavého Kašpara, který už je na ledě dobrou minutu a půl. Domácí hráči už by nutně potřebovali vystřídat.

55:10
    Alexandr Matěruchin našel na modré čáře Krajíčka, který zavřel oči a poslal to na bránu, tu ale nakonec vůbec netrefil.

54:19
    Rozehrávka Slovanu skončila na zakázaném uvolnění, v Bratislavě se nám pomalu schyluje k závěrečnému tlaku Dinama.

53:34
    Lisovce však obral o puk Žiga Jeglič a dostal kotouč až ke Glassovi, oba týmy nyní střídají.

52:42
    Utkání tak rázem získalo úplně jiný náboj, tlak se nyní vznáší na hokejkách hostujících hráčů, kteří mají sedm minut na vyrovnání!
    Cam BARKER - 2:1

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 19. Tičar, 52. Barker (Paré), 59. Miklík, 60. Kašpar – 39. Ellison (Vesce, Bailen)

HC Slovan Bratislava: Garnett (Brust) – Višňovský, Starosta, Barker, Švarný, Valach, Mihalik, Kozák – Jeglič, Tičar, Nagy – Bartovič, Surový, Paré – Kašpar, Viedenský, Miklík – Skalický, Lušňák, Skokan.
    HC Dinamo Minsk: Glass (Milčakov) – Bailen, Šinkevič, Lisovec, Krajíček, Filičkin, Gunderson – Vesce, Ellison, Cheechoo – Matěruchin, Szczechura, Stěpanov – Meleško, Drozd, Komarov – Pavlovič, Kolcov, Michaljov.

Rozhodčí: Oskirko, Ravodin – Aljošin, Ivanov