Ufa – Magnitogorsk 6:2 (kon.) | N.Novgorod – Novokuzněck 2:4 (kon.) | Minsk – Novosibirsk 2:3 (po pr.)
Petrohrad – Spartak Moskva 5:0 (kon.)
HC Dinamo Minsk
2:3 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)
HC Sibir Novosibirsk
Středa 02.12.2015, 17:30 • Minsk Ice Palace • KHL

61:46
    Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Ignatovič).
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Krajíček).

54:09
    Je tu šance pro Sibir na vyrovnání! Domácí Lisovec vyhodil puk mezi diváky a dostává dvě minuty.

47:59
    Další šance pro Minsk v podobě početní výhody, dvě minuty za nedovolené bránění dostává Mišarin.

40:40
    První početní výhodu si zahraje i Minsk. Maxim Ignatovič v rohu hrací plochy trefil soupeře do obličeje a dostává dvouminutový trest.

27:53
    Dvě minuty za podražení dostává Nick Bailen, jenž je třetím vyloučeným na straně domácího celku.

18:51
    Za držení hole soupeři dostává dvě minuty Kolcov a je tu tedy další početní výhoda Sibiru.

08:20
    Za podražení dostává menší trest domácí Meleško. Sibir má první výhodu početní výhody.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 50. Gunderson (Bailen), 51. Cheechoo (Bailen) – 15. Kopejkin (Šalunov), 60. Meszároš (Vincour, Ridderwall), 63. Meszároš (Alexejev, Gubin)

HC Dinamo Minsk: Lalande (21. Glass) – Šinkevič, Bailen, Lisovec, Krajíček, Filičkin, Gunderson, Znacharenko – Ellison, Vesce, Cheechoo – Drozd, Materuchin, Stepanov – Meleško, Kolcov, Komarov – Ambrožechik, Pavlovič, Michaljov.
    HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Alexejev, Naumov, Ignatovič, Gimajev, Menšikov, Meszároš, Mišarin, Beljakov – Šumakov, Bobrov, Sannikov – Okulov, Vorošilo, Butuzov – Ridderwall, Ullstöm, Vincour – Gubin, Kopejkin, Šalunov.

Rozhodčí: Kulakov, Olenin – Koršak, Černyšev