Mor. Budějovice – Frýdek-M. 6:4 (kon.) | Nový Jičín – Opava 5:0 (kon.) | Technika Brno – Břeclav 1:2 (0:1 po s.n.)
SK Karviná – Kopřivnice 2:5 (kon.) | Pelhřimov – Řisuty 9:6 (kon.) | Klášterec nO – Písek 5:2 (kon.)
Jablonec n/N – Jindř. Hradec 7:1 (kon.) | Sokolov – Klatovy 6:1 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 3:2 (kon.)
Vrchlabí – Bílina 2:1 (2:1 po s.n.) | Kobra – Děčín 5:1 (kon.) | Tábor – Nymburk 2:0 (kon.)
Kolín – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
HC Baník Sokolov
6:1 (3:0, 1:0, 2:1)
HC Klatovy
Středa 02.12.2015, 18:00 • ZS Sokolov • 2. liga skupina Západ • 19. kolo

56:50
    Domácí špatně střídali a budou za to pykat. Trest za příliš mnoho hráčů odpyká Jakub Krejsa (SOK), domácí budou hrát ve třech.

56:04
    Ještě jedna možnost pro Klatovy na úpravu skóre přijde v přesilové hře. Za sekání vyloučen Ondřej Beránek (SOK).

47:00
    Petr Kukla (SOK) vyloučen na dvě minuty za hákování.

36:15
    Lukáš Chalupa (KLT) vyloučen na dvě minuty za sekání.

34:15
    Hosté jdou opět do tří. Jiří Kepka (KLT) potrestán menším trestem za hákování.

32:43
    Richard Kristl (KLT) vyloučen na dvě minuty za hrubost, následuje další přesilovka Baníku.

27:39
    Trestoměřička na klatovské straně se dnes nenudí. Martin Němec (KLT) vyloučen za sekání, hosté půjdou na malou chvíli znovu do tří.

25:44
    Festival klatovských vyloučení pokračuje, za napadení vyloučen Jakub Slavík (KLT), hosté budou hrát ve třech!

24:53
    Další trest pro Klatovy. Za hákování je vyloučen Matej Beran (KLT).

22:11
    Další přesilovka pro Baník. Za sekání vyloučen na dvě minuty Lukáš Chalupa (KLT).

19:53
    Ladislav Zikmund (SOK) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, síly na ledě se nám tak vyrovnají.

18:07
    Martin Beneš (KLA) vyloučen na dvě minuty za sekání.

15:26
    Dan Růžička (KLA) inkasoval osobní trest za nesportovní chování.

13:31
    Přesilovka pro Baník. Patrik Marcel (KLA), menší a a osobní trest za hrubost.

00:18
    Kamil Tvrdek (SOK) vyloučen na dvě minuty za hákování.

Rostislav Králik

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 2. Beránek (Kašpar), 3. Tvrdek (Krejsa), 8. Jirušek (Tvrdek, Gombár), 32. Račanský (Kukla), 46. Kukla (Tvrdek, Račanský), 47. Beránek (Binias, Zikmund) – 55. Pacanda (Topinka, Němec)

HC Baník Sokolov: Fečo (Harakal) – Říha, Priškin, Binias, Gombár, Michálek, Rulík – Kukla (C), Račanský (A), Tvrdek, Jiroušek, Kašpar (A), Krejsa, Zikmund, Vrána, Beránek, Pfister. Trenér: Carvan.
    HC Klatovy: Kukin (Rückl) – Chalupa, Růžička, Slavík, Holý, Marcel (A), Houfek, Leština – Tulačka, Kristl, Beran, Schleiss, Přikryl, Michel, Váchal, Beneš, Kepka, Topinka (C), Pacanda (A), Němec. Trenér: Vostřák.

Rozhodčí: Michal Kostourek (Karlovy Vary) – Petr Fiala, Michal Havelec (oba Sokolov)