Ufa – Magnitogorsk 6:2 (kon.) | N.Novgorod – Novokuzněck 2:4 (kon.) | Minsk – Novosibirsk 2:3 (po pr.)
Petrohrad – Spartak Moskva 5:0 (kon.)
SKA Petrohrad
5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
Spartak Moskva
Středa 02.12.2015, 17:30 • Ice Palace • KHL

To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se těším na shledanou. (19:48:45)

Je dobojováno. Domácí Petrohrad deklasoval Spartak Moskvu poměrem 5:0 a připsal si další veledůležité tři body. Hosté naopak nenašli recept na domácího brankáře. Nedali ani gól a z ledu tak odcházejí s prázdnou.

59:25
    Tak ještě jedna střela Petrohradu, v níž byl Vadim Šipačjov, ale ta se také neujala.

59:05
    Nyní se hrálo převážně ve středu hřiště, ani jeden tým se nedostal do blízkosti brankáře soupeře. Vypadá to, že se už v této části hry nic nestane.

58:54
    Ještě tu máme vyloučení. Za příliš mnoho hráčů na ledě dostává dvě minuty domácí lavička.

58:30
    Domácí se dostali k dobré střele, ale tu likviduje Engren. Ten poté rozehrál puk mezi své spoluhráče a hra tak může pokračovat dál.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:50
    Další střela Spartaku. Potapov pálil z úhlu, domácí brankář však i tak musel zasahovat.

56:59
    Hosté zamíchali pukem za vlastní brankou, poté se vydali do útočného pásma, kde znovu ohrozili Šestjorkina. Ten znovu drží své brankoviště.

56:23
    Zubarev si připsal další přesný obranný zákrok, když zlikvidoval akci Bodrova, jenž pálil z pravé strany. Puk poté míří do středního pásma, kde si ho přebírá domácí útok.

55:46
    Táhlou střelu na Ivannikova vyslal domácí Barabanov, ale brankář hostí mu ukázal efektní semafor.

54:28
    Radilova rána z prostoru mezi kruhy končí v náruči Šestjorkina, jenž ve svém brankovišti nadále kraluje. Poté hru nepřerušuje a nechá ji plynout dál.

53:40
    Genoway se rozjel do rychlého brejku, kde zblízka pálil na Šestjorkina, ale ten byl znovu včas a na svém místě. Nula na jeho kontě tak stále svítí.

53:02
    Až nyní se k pořádné střele dostal domácí Petrohrad. Po střele Dadonova vytasil přesný zákrok také brankář Spartaku Ivannikov.

52:26
    Šestjorkin je v posledních chvílích pod těžkou palbou hostí, kteří se snaží za každou cenu alespoň o jeden gól, v cestě jim však znovu stál právě on.

51:05
    Klimenko nahazoval puk před domácí branku, Zubarev ale celou situaci dobře viděl a svým obranným zákrokem pomohl svému celku k tomu, že hosté dosud neskórovali.

50:02
    Stále pokračuje tlak hostujícího celku. Mereskin se dostal ke střele a před ním zívala odkrytá domácí klec. Svou střelou však branku Petrohradu minul!

48:46
    Genoway nahodil puk do pásma, kde si ho z levé strany převzal Leščenko. Ten chtěl ještě celou akci vyšperkovat přihrávkou na Vasiljeva, ale ten přihrávku minul.

48:20
    Ani rána od modré čáry z hole Dyblenka neskončila gólem. Šestjorkin vytasil semafor a stále tak drží své čisté konto.

46:55
    Hosté se natlačili před petrohradskou branku, kde se o střelu pokoušel Potapov, ale ani jemu se nepodařilo vsítit vůbec první branku svého celku v dnešním utkání.

46:10
    Leščenko si to namířil směr domácí branka podél levého mantinelu, ale proti jeho následné střele vytasil efektní zákrok Šestjorkin.

44:18
    Do dobré střelecké pozice se dostali hosté, ale na poslední chvíli sjel puk z čepele Radilovi, jenž nepřidal alespoň čestný úspěch.
    42:18 Jevgenij DADONOV - 5:0

42:18
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    A Petrohrad už vede rozdílem pěti branek. Gusev našel volného JEVGENIJE DADONOVA, jenž svou střelou v blízkosti hostující branky byl neomylný. Pro hosty to je tedy další těžká rána. Asistence: Nikita Gusev, Vjačeslav Vojnov.

40:01

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

33:40
    Hosté už ztracejí šance na srovnání, domácí je teď ve všem přehrávají.

32:20
    Ihned po obdrženém golu se v hostující brance střídají brankáři, když místo Engrena přichází Ivannikov.
    32:20 Vadim ŠIPAČJOV - 4:0

32:20
    VADIM ŠIPAČJOV se dokázal s pukem sám dostat až před brankáře a s úplným klidem dokázal dostat puk pod břevno. Bez asistence.

32:00
    Kablukov nahodil puk na Zubareva a tomu chybělo jen pár centimetrů aby vstřelil branku.

31:55
    Domácí, ale puk vyvážejí ven z obranného pásma.

31:20
    Hosté se i po přesilovce jsou stále v útočném pásmu.

30:45

30:30
    Gilroy vyslal od modré čáry dělovku , která jen tak tak minula domácí branku.

29:50
    Domácí se dokazují osvobodit.

29:09
    Hosté zatím vystřelili v přesilovce na branku soupeře pouze dvakrát , s oběma pokusy neměl brankář problém.

28:45
    Za vysokou hůl vyloučen domácí Burdasov.

28:30
    Hosté zatím výkonostně po vyrovnané první třetině ztrácejí na svého soupeře.
    28:00 Nikita GUSEV - 3:0

28:00
    Domácí využívají přesilovou hru a odskakují soupeři na rozdíl tři branek! NIKITA GUSEV dostal puk před branku a dokázal brankáře Engrena prostřelit na bližší tyč! Asistence: Vadim Šipačjov.

27:25
    Hosté špatně střídali , trest za příliš mnoho hráču na ledě odpyká Baldajev

27:20
    Hosté po delší době na útočné polovině.

26:30
    Jakovlev dokázal vyjet zpoza branky, brankář očekával střelu na vzdálenější tyč, ale Jakovlev ho málem nachytal když puk poslal na tyč bližší a Engren měl co dělat aby puk dokázal chytit. Následovat bude komerční přestávka.

25:20
    Radil dokázal vyvést puk do útočného pásma , tam ho , ale hned ztrácí a začíná se zase znova v obranném pásmu hostí.

24:50
    Domácí se pomalu usidlují v útočném pásmu.

24:10
    U puku hráči Petrohradu.

23:14
    Jakovlev dostává trest na deset minut za nesportoní chování!

23:10
    Hosté dokázali dostat puk na útočnou polovinu,ale za chvíli jej získal Šipjačov a ten se dokázal dostat s pukem až před branku tam i vystřelil.

22:50
    Domácí začínají ovládat hru a hosté si s nimi neví rady a nemohou puk dostat ze svého obranného pásma.

22:12
    Domácí od začátku tlačí svého soupeře a nepouštějí ho téměř k puku.
    20:45 Jarno KOSKIRANTA - 2:0

20:45
    Bělov nahodil puk na branku a tam jej dokázal tečovat JARNO KOSKIRANTA a domácí tak již vedou 2:0. Asistence: Jevgenij Ketov, Anton Bělov.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:20.

Skončila nám první třetina za velmi vyrovnaného stavu bez velkých šancí, vypadalo to, že stav první třetiny bude bezbrankový, ale necelých pět minut před koncem první třetiny dokázal domácí dostat do vedení jejích kapitán Kovalčuk, který tak zatím vstřelil jedinou branku utkání, na začátku třetiny uvidíme ještě domácí přesilovku.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:10
    Domácí zavírají hosty v jejich pásmu, ale žádná střela zatím nepřicházi a hosté tak dokázali vyhodit.

18:20
    Za nedovolené bránění byl vyloučen hostující Klimenko.

18:10
    u puku jsou hostující hráči, konkrétně Bodrov, ale střelecký pokus zatím nepříchází.

17:40
    Domácí jsou po vstřelené brance při chutí , tentokrát střílel Dadonov a Ketov, ale ani jeden z nich branku nevstřelil.
    15:53 Ilja KOVALČUK - 1:0

15:53
    První branka utkání , Kadějkin dokázal z poza branky přihrát Burdasovi ten skvěle bekhendem vystřelil , ale jeho poku dokázal ještě Enfgren vyrazit, ale na dorážku ILJI KOVALČUKA byl krátký a domácí kapitán tak své mužstvo posílá od vedení! Asistence: Alexander Kadějkin, Anton Burdasov.

15:20
    U puku hráči Petrohradu, zatím nedokázali vystřelit.

15:05
    Domácí v plném počtu. Ani hosté nedokázali svou přesilovku využít.

13:55
    Nakonec se podařilo alespoň Radilovi vystřelit na Šestjorkina , ten neměl ze střelou větší problém.

13:45
    Hosté se na chvíli usídli v pásmu, ale poté domácí puk vyhodili.

13:05
    První trest i pro domácí za hrubost vyloučen Ponikarovskij.

12:55
    Šipjačov dobře vyzkoušel Engrena , ten ale jeho pokus chytá. Nasledovat bude komerční přestávka.

12:40
    Klimenko dokázal na dvakrát ohrozit Šestjorkina, ale ani jeden jeho pokus brankou neskončil.

11:50
    Voronin zkoušel střílet, ale jeho střela o velký kus minula hostující bránu.

11:15
    Utkání se hraje ve velkém tempu, když se velmi málo přerušuje a týmy se střídají v držení puku, můžeme sledovat zajímavé utkání.

10:50
    V útočném pásmu se usadili i hosté, ale bez jakekoliv střely na branku.

10:05
    Domácí se usidlují v útočném pásmu, po chvilce ale zbytečně puk ztratili a hosté jej tak v klidu vyvážejí.

9:50
    Zakázané uvolnění hostí.

9:45
    Hosté se po delší době dostali k puku a hned z toho mohla být branka , Levickij se dokázal dostat za obranu , zde dostal i puk a střelu dokázal vystrašit Engrena.

9:15
    Bodrov sice už byl na ledě , ale i tak dokázali domácí hosty ještě na chvíli zavřít, dokonce vystřelili na brankáře a ten s problémy puk chytá.

9:10

8:30
    Domácí se konečně dokázali dostat do útočného pásma a dokonce vyprodukovali alespoň jednu střelu, ale díky teči jednoho z útočníku puk letí do ochranné sítě.

8:10
    Uběhla první minuty Bodrova trestu a zatím se domácí hráči nedokázali usadit v útočném pásmu a hosté již několikrát dokázali puk vyhodit.

7:10
    Uvidíme první přesilovku utkání za sekání byl vyloučen Bodrov.

6:55
    Burdasov se hnal do útoku a náznakem střely chtěl přihrát Kadějkinovi, ale ten na puk nedosáhl a zajímavá šance tak skončila.

6:40
    Vojnov u puku za svou brankou.

6:00
    Hraje se dlouho bez přerušení.

5:10
    Hosté se dostali až do útočného pásma a dlouho se tam drželi, ale za tu dobu nepřišla ani jedna střela a domácí tak nadvakrát puk vyhodili.

4:55
    Domácí Ketov v ofsajdu.

4:50
    U puku jsou hráči Petrohradu.

3:30
    Hráči domácích vyhodili puk na zakázané uvolnění, vhazovat se tedy bude před Enfrenovem.

3:20
    Puk se dostal až k brankáři Enfrenovi a ten jej v klidu chytá a přerušuje hru.

2:30
    Hráči domácího SKA se dlouho drželi v útočném pásmu , ale k puku se dostal Dyblenko a nahodil jej do útočného pásma.

1:45
    Hosté sice vyhodili puk přes všechny čáry, ale asi jej někdo tečoval a proto se pokračuje ve hře.

1:10
    Teď mají na svých hokejkách puk hráči Petrohradu a ženou se s ním do útoku.

0:29
    Hosté se již ocitli v první šanci, když se k Radilovi odrazil puk od mantinelu a dobrým pokusem ohrozil brankáře.

0:15
    Úvodní buly vyhráli hráči Spartaku Moskva.

00:01

Na ledě Petrohradu ještě zazní Ruská hymna a pak již utkání začne.

Oba týmy jsou již nastoupeny na ledě, utkání za malou chvíli začne.

SKA Petrohrad: Šestjorkin (Koskinen) – Vojnov, Jakovlev, Čudinov, Bělov, Zubarev, Rukavišnikov. Judin – Kovalčuk, Kadějkin, Burdasov, Dadonov, Šipjačov, Gusev, Koskiranta, Ketov, Barabanov, Ponikarovskij, Kablukov, Arťuchin.

Spartak Moskva: Engren (Ivannikov) – Genoway, Dyblenko, Gilroy, Sorokin, Korobov, Belov, Tatalin, Baldajev – Radil, Glazačev, Mereskin, Levickij, Potapov, Bodrov, Klimenko, Vasiljev, Leščenko, Li, Šafigulin, Voronin.

Rozhodčí: Bulanov, Ravodin – Metalnikov, Sirotkin.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Spartak se nachází až na jedenáctém místě Západní konference, od hostujícího mužstva to taktéž není očekávaná pozice a budou se chtít dostat na pozice zaručující Play-off , z posledních pěti utkání zaznamenali hosté jen dvě výhry a to 3:2 s Omskem a 1:2 s Ladou Togliatti. Zbylé tři zápasy hráči z Moskvy prohráli a to s Kazani 6:1, 2:1 se Soči a 4:3 po nájezdech s Jaroslavli.
    Nejlepší hráči co se týče bodování jsou Lukáš Radil 18 b (6+12), Jevgenij Bodrov 17 (6+11) a Charles Genoway 17 (5+12).

Od domácích se čekalo lepší umístění , než místo na kterém aktuálně jsou a to na osmé pozici v Západní Konferenci se ziskem 55 bodů. Z posledních pěti utkání prohrál Petrohrad jen jedno a to s mužstvem Kazaně 3:2, jinak mužstvo postupně porazilo Astanu 5:1, Ladu Togliatti 3:2 po prodloužení, Jaroslavl 3:2 a v posledním utkání Soči 3:2 po prodloužení. Vypadá to že se Petrohrad pomalu dostává na vyšší příčky. Mezi nejlepší hráče v kanadském bodování patří Vadim Šipjačov 28 b (7+21), Anton Burdasov 27 (13+14), Jevgenij Dadonov 25 (11+14).

Dobrý den, ještě jednou vás vítám u Onlajn přenosu z KHL, dnes budeme společně sledovat utkání SKA Petrohrad a Spartak Moskva.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vendula Zdražilová

Viktor Polok

Branky a nahrávky: 16. Kovalčuk (Kadějkin, Burdasov), 21. Koskiranta (Ketov, Bělov), 28. Gusev (Šipačjov), 33. Šipačjov, 43. Dadonov (Gusev, Vojnov)

Rozhodčí: Bulanov, Ravodin – Metalnikov, Sirotkin