NY Rangers – Colorado 1:2 (kon.) | Carolina – New Jersey 1:5 (kon.) | Montreal – Washington 2:3 (kon.)
Ottawa – Chicago 4:3 (po pr.) | Detroit – Arizona 5:1 (kon.) | Nashville – Florida 1:2 (kon.)
Minnesota – Toronto 1:0 (kon.) | Vancouver – Dallas 2:4 (kon.)
Nashville Predators
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Florida Panthers
Pátek 04.12.2015, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

56:20
    Vyloučen hostující Quinton Howden na dvě minuty za podražení Jamese Neala. James Neal dvě minuty za nafilmovaný pád.

44:12
    Vyloučen Brandon Pirri na dvě minuty za hákování, šance pro domácí.
    37:46 Roman JOSI - 1:2

37:46
    Nashville právě vstřelil branku!
    Domácí snižují. ROMAN JOSI tečoval kolenem střelu spoluhráče od modré čáry. Nashivlle se dočkal snížení ještě před koncem třetiny. Asistence: Craig Smith, Colin Wilson.
    31:14 Jonathan HUBERDEAU - 0:2

31:14
    Florida právě vstřelila branku!
    Panteři se díky dobře sehrané přesilové hře dostávají do vedení o dvě branky. Po Barkovově přihrávce se prosazuje v nepřehledné situaci JONATHAN HUBERDEAU. Florida vede 2:0, byť je střelecky méně aktivní. Asistence: Aleksander Barkov, Steven Kampfer.

29:46
    Vyloučen Shea Weber na dvě minuty za zdržování hry.
    14:59 Quinton HOWDEN - 0:1

14:59
    Hosté otevírají gólový účet tohoto utkání. Mnoho prostoru od domácí obrany dostal QUINTON HOWDEN, který přijal přihrávku od Connora Brickleye. Rinne na jeho střelu nedokázal zareagovat. Asistence: Connor Brickley, Willie Mitchell.

07:48
    Jaromír Jágr měl před sebou prázdnou branku, kterou nedokázal trefit. Českého hráče od vstřelení branky dělily centimetry. Opakovaný záběr odhalil, že Jágr trefil brankovou konstrukci. Obrovská šance hostů zůstala nevyužita.

05:29
    Vyloučen Jaromír Jágr na dvě minuty za hákování.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 38. Josi (Smith, Wilson) – 15. Howden (Brickley, Mitchell), 32. Huberdeau (Barkov, Kampfer)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Jones, Jackman, Ellis, Ekholm – Smith, Ribeiro, Forsberg – Neal, Jarnkrok, Arvidsson – Salomäki, Sissons, Hodgson – Watson, Bass, Nystrom
    Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Campbell, Mitchell, Gudbranson, Olsen, Kampfer – Jágr, Barkov, Pirri – Smith, Trocheck, Huberdeau – Jokinen, Bolland, Brickley – Thornton, MacKenzie, Howden

Rozhodčí: Lee, Pollock – Brisebois, Gawryletz