Banská Bystrica – Zvolen 2:5 (kon.) | Košice – Skalica 5:2 (kon.) | Martin – Poprad 4:0 (kon.)
Nitra – Žilina 4:2 (kon.) | Piešťany – Trenčín 3:2 (kon.)
HK Nitra
4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
MsHK Žilina
sk Pátek 04.12.2015, 18:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR)

52:40
    Žilina dala gól!
    Hostia znižujú vďaka gólu MILANA DREVENÁKA, ktorý zužitkoval Ježekovu prihrávku na pravú stranu a strelou po ľade prekonal domáceho brankára. Asistencie: Martin Leško, Aleš Ježek.

48:29
    Nitra dala gól!
    Nitra pridáva ďalší gól. Žilina nevyhodila puk z obranného pásma, zmocnil sa ho Bene, prihral na modrú Ordzovenskému, ktorého delovku Tomek neudržal a puk za brankára hostí dopravil MATEJ BENE. Asistencie: Peter Ordzovenský, Samuel Buček.

44:36
    Nitra zvyšuje svoj náskok na rozdiel dvoch gólov vďaka gólu PETRA STLOUKALA, ktorý doviezol puk do útočného pásma, prihral ho Kuzmovi na pravú stranu. Ten zbytočne nevymýšľal, vystrelil a jeho pokus tesne pred Tomekom tečoval Stloukal. Asistencie: Filip Kuzma.

40:23
    Nitra tak ako aj v druhej tretine aj v tej tretej využíva presilovú hru, kedy po krásnej biliardovej akcii trafil opustenú bránku hostí HENRICH RUČKAY. Asistencie: Peter Ordzovenský, Jozef Stümpel.

30:42
    Žilina nakoniec využíva svoju prvú presilovku kedy z pravého kruhu napriahol RÓBERT HUNA a vymietol pavučinu v pravom hornom rohu domácej bránky. Asistencie: Luis Leblanc

20:36
    Nitra presilovku využíva po 36 sekúndách odohratých v druhej tretine vďaka presnému zásahu JUDDA BLACKWATERA, ktorý strelou pomedzi Tomekove betóny vsietil prvý gól stretnutia. Asistencie: David Laliberté.

Dalibor Sklár

Branky a nahrávky: 21. Blackwater (Laliberté), 41. Ručkay (Ordzovenský, Stümpel), 45. Stloukal (Kuzma), 49. Bene (Buček, Ordzovenský) – 31. Huna Ró. (Leblanc), 53. Drevenak (Ježek, Leško)

HK Nitra: Valent – Novák, Milam, Podhradský, Ordzovenský, König, Milo, Kuzma, Piačka – Slovák, Laliberté, Blackwater, Stümpel, Ručkay, Kutálek, Štefanka, Macík, Stloukal, Bene, Bajtek, Buček
    MsHK Žilina: Tomek – Brejčák, Zaťko, Homer, Novotný, Leško, Kurali, Bajaník, Makovský – Huna Ro., Huna Ri., Leblanc, Škoda, Konečný, Stupka, Ježek, Valášek, Drevenák, Kolena, Rehák, Švec

Rozhodčí: Orolin – Kacej, Stanzel