Kärpät – Blues 5:1 (kon.) | Rauma – TPS 2:1 (1:0 po s.n.) | Skellefteå – Davos 1:4 (kon.)
Frölunda – Luleå 6:4 (3:1 po s.n.)
po s.n. (3:1)
Frölunda HC
6:4 (2:2, 3:1, 0:1 - 0:0)
Luleå Hockey
Úterý 08.12.2015, 20:00 • Frölundaborgs Isstadion, Göteborg • Hokejová Liga mistrů

57:16
    Další dvouminutový trest pro Luleu. Za nedovolené bránění si jde odpočinout Christopher Mastomäki.

52:57
    Je tu přesilovka pro Frölundu! Dvě minuty za nedovolené bránění si vykoledoval Craig Schira.

45:21
    Je to tak, Patrik Carlsson obdržel za vražení na hrazení trest 5 minut + do konce utkání. Výborná šance pro hosty zvrátit výsledek.

34:07
    Další vyloučení, za sekání je vyloučen hostující Emil Sylvegard.

32:18
    Faulu v útočném pásmu se dopustil domácí Ryan Lasch a už je na trestné lavici s dvouminutovým trestem za podražení. Přesilovka pro Luleu.

27:13
    Luleå jde do tří, dvě minuty za sekání v obranném pásmu dostal Johan Forsberg.

25:31
    Další vyloučení, nyní na straně hostů. Dvě minuty za krosček si jde odsedět Anton Hedman.

22:49
    Domácí jsou ve čtyřech, dnes podruhé špatně střídali a hráli v šesti. Trest za domácí lavičku odpyká Andreas Johnson.

16:57
    A aby to nebylo domácím líto, i oni si zahrají přesilovku pěti proti třem. Dvě minuty za krosček obdržel Jan Sandström.

16:46
    Vylučuje se na straně hostujícího týmu, dvě minuty za hákování dostal Lucas Wallmark.

09:35
    Další vyloučení na domácí straně, dvouminutový trest za vysokou hůl vyfasoval Johan Sundström.

07:25
    No a pozor, je tu krosček Olivera Lauridsena a Frölunda jde do tří!

06:50
    Nyní se ale domácí dopustili zbytečné chyby, hráli v šesti a je tu tak přesilovka pro Luleu. Trest odpyká Ryan Lasch.

03:06
    Je tu první přesilová hra, zahrají si ji domácí. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Lucas Wallmark.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 6. Sundström (Fantenberg, Bengtsson), 18. Johnson (Lasch, Abbott), 22. Carlsson (Lehkonen, Figren), 29. Fantenberg, 35. Abbott (Lundqvist), rozh. náj. Abbott – 12. Rajala (Micflikier, Lagace), 19. Forsberg (Fabricius), 22. Mastomäki (Fabricius, Sigalet), 47. Harju (Sigalet, Schira)

3:1   Johnson (FRO)

Frölunda HC: Johansson (Gustafsson) – Bengtsson, Tommernes, Nilsson, Fantenberg, Fälth, Larsson, Vesalainen, Lauridsen – Lasch, Lundqvist (C), Rosseli-Olsen – Abbott, Sundström, Johnson – Figren, Carlsson, Lehkonen – Stalberg, Lasu, Ehn. Trenér: Roger Ronnberg.
    Luleå Hockey: Lassinantti (Gustavsson) – Schira, Mikkelson, Sigalet, Sandström, Själin, Melart, Sylvegard, Oskarsson – Harju (C), Granström, Rajala – Hedman, Wallmark, Micflikier – Ekarv, Lagace, Petrell – Forsberg, Mastomäki, Fabricius. Trenér: Joakim Fagervall.

Rozhodčí: Maxim Sidorenko (BLR), Danny Kurmann (SUI) – Henrik Pihlblad, Tobias Haster (oba SWE)