Philadelphia – NY Islanders 3:4 (0:1 po s.n.) | Columbus – Los Angeles 2:3 (po pr.) | Washington – Detroit 3:2 (2:0 po s.n.)
Toronto – New Jersey 3:2 (2:1 po s.n.) | Florida – Ottawa 2:4 (kon.) | St. Louis – Arizona 4:1 (kon.)
Chicago – Nashville 4:1 (kon.) | Dallas – Carolina 6:5 (kon.) | Calgary – San Jose 4:2 (kon.)
Florida Panthers
2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
Ottawa Senators
Středa 09.12.2015, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

59:13
    Snahu Floridy navíc ukončuje vyloučení Jussiho Jokinena (FLA), který dostává dvě trestné minuty za nesportovní chování.

55:57
    Šance pro domácí! Na dvě minuty za poražení je na trestnou lavici poslán Cody Ceci (OTT).

44:33
    Erik Gudbranson (FLA) ztratil kotouč ve vlastním pásmu a poté u mantinelu sroloval Zack Smithe. Jasné dvě trestné minuty za naražení na hrazení a další přesilová hra Ottawy.

40:26
    A Ottawa si hned na začátku třetí třetiny zahraje přesilovou hru. Hákování pro Alexandera Barkova (FLA) znamená dvě minuty na trestné lavici.

36:16
    Přesilová hra Florida je velmi záhy u konce. Ceci se snažil odpálit puk z vlastního pásma, když ho v tom momentu zahákoval Vincent Trocheck (FLA) a právě tento hráč míří na trestnou lavici.

35:35
    Za faul kolenem je dvěma trestnými minutami odměněn Zack Smith (OTT).

28:40
    Krosček! Tak zní verdikt hlavního rozhodčího, který na trestnou lavici posílá Jareda Cowena (OTT), jenž doufá, že si na lavici hanby odsedí celé dvě minuty svého trestu.

19:21
    A Ottawa si v této třetině po sekání Brandona Pirriho (FLA) ještě zahraje přesilovou hru. Jsou z toho dvě trestné minuty pro domácího útočníka.

12:07
    Alex Chiasson (OTT) se sice hodně diví, ale nakonec je to on, kdo je vyloučen na dvě minuty za držení.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 8. Shaw (MacKenzie, Jokinen), 34. R.Smith (Trocheck, Pirri) – 21. Z.Smith (Stone, Turris), 41. Turris (Stone, Ryan), 55. Hoffman, 58. Pageau (Stone)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Campbell, Mitchell, Gudbranson, Kulikov, Ekblad, Kampfer – Jágr, Barkov, Huberdeau – R.Smith, Trocheck, Pirri – Jokinen, MacKenzie, Howden – Shaw, Bolland, Brickley
    Ottawa Senators: Anderson (Driedger) – Karlsson, Methot, Ceci, Cowen, Wideman, Borowiecki, Wiercioch – Ryan, Turris, Hoffman – Stone, Zibanejad, Z.Smith – Chiasson, Pageau, Lazar – Neil, Dziurzynski

Rozhodčí: Rob Martell, Jean Hebert – Lonnie Cameron, Steve Miller

Diváci: 11.571