Minsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Chabarovsk – Omsk 2:0 (kon.) | Vladivostok – Barys 4:2 (kon.)
Novokuzněck – Jekatěrinburg 2:3 (kon.) | Novosibirsk – Chanty-Mansijsk 5:2 (kon.) | Jokerit – Čeljabinsk 5:4 (3:2 po s.n.)
Riga – Nižněkamsk 4:1 (kon.)
Amur Chabarovsk
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Avangard Omsk
Čtvrtek 10.12.2015, 10:30 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

56:57
    Jedna z poslední šancí pro hosty přijde v přesilové hře. Jevgenij Kurbatov (CHA) potrestán menším trestem za podražení.

53:59
    A další komplikace pro Omsk, který nyní půjde do oslabení. Ilja Zubov (OMS) vyloučen na dvě minuty za podražení.

34:15
    Gluchov (OMS) dnes již podruhé usedne na lavici trestů, tentokrát to bude za podražení. Amur má k dispozici další přesilovou hru a v krátké době je to již podruhé, co bude hrát dvě minuty s jedním mužem navíc.

30:40
    Přesilovku si nyní zahrají domácí hokejisté, co jejich akci před brankou musel zastavit faulem Ivan Lekomcev (OMS). Dvě minuty za krosček.

28:26
    Přesilová hra pro hosty. Za podražení je vyloučen Vjačeslav Ušenin (CHA).

13:07
    První přesilovka pro domácí tým. Nikolaj Gluchov (OMS) vyloučen na dvě minuty za hákování. Faul z kategorie taktických, neboť tlak domácích hráčů nebezpečně narůstal na intenzitě.

08:40
    Jenže vyloučen je nakonec i Černikov, který dostal dvě minuty za nafilmovaný pád. Hrát se tak bude se čtyřmi hráči v poli na obou stranách.

08:40
    Další přesilovou hru si zahraje hostující celek. Černikova poslal k zemi domácí Vjačeslav Ušenin (CHA), který inkasuje menší trest za hrubost.

01:59
    Hosté si hned na začátku zápasu vyzkouší hru v početní převaze Vyloučen je Tomáš Zohorna (CHA), dvě minuty za hákování.