Charleroi – Leuven 2:1 (kon.) | Mechelen – Lokeren 1:1 (kon.) | Waregem – Waasland-Beveren 2:1 (kon.)
Kortrijk – Mouscron 1:3 (kon.)
KV Kortrijk
1:3 (0:2)
Royal Excel Mouscron
Sobota 12.12.2015, 20:30 • Guldensporenstadion, Kortrijk • Belgická Jupiler Pro League • 19. kolo

Z mé strany je to pro dnešní večer vše. Těším se u sledování dalších online přenosů. Dobrou noc! (22:30:28)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 3:6. Rohy: 11:4.

Je dobojováno! Mouscron-Péruwelz dokonale zaskočil favorizovaný Kortrijk a zvítězil na jeho půdě 3:1! Hosté šli do vedení po čtvrthodině hry díky brance Scepoviće. Kortrijk si poté sice vytvořil tlak, jenže v poslední minutě první půle neuhlídal rychlý protiútok hostů a Markovič zvýšil náskok outsidera na 2:0! Úvod druhé půle patřil domácím. Naději na zvrat vstřelil Kortrijku po rohovém kopu Tomaševič. Poté tlak domácího celku mírně opadl a po dalším neuhlídaném protiútoku Mouscronu pečetil svou druhou brankou v utkání výhru hostů Scepović!

90+5

90+4
    Rozhodčí ještě ponechal pokračovat ve hře. Do odraženého míče se zpoza hranice pokutového území opřel De Smet, ale jeho rána mířila příliš vysoko.

90+3
    V závěrečné minutě nastavení ještě hlavičkoval Papazoglou. Jeho zakončení z velké blízkosti skončilo několik centimetrů nad břevnem.

90+2
    Keet si ještě musel připsat zákrok proti střele z ostrého úhlu, kterou na něj vyslal Vaccaro. Nováček na hřišti však příliš starostí domácímu brankáři nenadělal.

90+1
    Kortrijk zahrával další kop od rohového praporku. Domácí se pokusili sehrát signál, ale krátký míč odkopl od přední tyče Dautovič.

90
    Hosté mohli přidat ještě jednu branku, ale Scepović přihrál Macielovi pouze na paty. Druhý jmenovaný byl z celé situace pořádně překvapený.

89
    Na hrací ploše zůstává po jednom ze soubojů ležet Gulan, který nejspíše inkasoval úder loktem do obličeje. V závěru utkání už ani jeden tým nikam nepospíchá.

88
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Marquet, přichází Vaccaro.

87
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Dingome, přichází Maciel.

86
    Domácí se přeci jen ještě nevzdávají. De Smet si přehodil míč na svou silnější pravou nohou, ale zpoza hranice velkého vápna příliš starostí Vagnerovi nenadělal.
    84. Marko SCEPOVIĆ - 1:3

84
    Mouscron právě vstřelil branku! Je rozhodnuto! Kage zahrával rohový kop, jenže domácí o míč rychle přišli. Míč se dostal k Markovičovi, který jej kolem obránců předložil do vyložené pozice MARKO SCEPOVIĆOVI a ten svou druhou brankou v utkání rozhoduje o vítězství Péruwelzu.

83
    Postupný útok Kortrijku brzdí zbytečné chyby hned v zárodku celé kombinace. De Smet nyní zahnal Boyera nepřesnou přihrávkou až k postranní čáře.

82
    Kamara se hned jal útočení. Pří svém postupu kolem postranní čáry se o Gulana opřel rukama a zapříčinil útočný faul. Hosté s rozehrávkou nepospíchají.

81
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Tomaševič, přichází Kamara.

80
    De Mets centroval z hranice pokutového území. Jeho centr mířil na vzdálenější tyč, kde však nebyl nikdo v červeném. Kortrijku se čas rychle krátí.