Washington – Ottawa 2:1 (kon.) | Boston – Pittsburgh 3:0 (kon.)
Boston Bruins
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Pittsburgh Penguins
Čtvrtek 17.12.2015, 02:00 • TD Garden, Boston • NHL

Domácí tým byl méně střelecky aktivní, i tak ale dokázal svého soka porazit poměrem 3:0. Děkuji za pozornost. (04:48:28)

59:44
    David Krejčí je autorem pravděpodobně poslední střely.

59:00
    Posledních šedesát sekund utkání, o vítězi je rozhodnuto.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty utkání.
    Ryan SPOONER - 3:0

57:17
    Bruins právě vstřelili branku!
    RYAN SPOONER rozhoduje střelou do prázdné branky. Boston tento mač vyhraje. Asistence: Patrice Bergerone, Loui Eriksson.

56:41
    Hosté to zkouší bez brankáře.

56:40
    Vyloučen hostující Hornqvist na dvě minuty za krosček. Tento moment pravděpodobně Pittsburgh připravil o nějakou šanci na vyrovnání.

56:09
    Beleskey tvrdě vystřelil z oblasti kruhů, trefil jen hostujícího brankáře.

56:00
    Závěr třetí třetiny se velmi rychle blíží. Domácí zkušeně svůj náskok hlídají.

54:46
    Po delší době se přerušuje, puk vylétl ze hřiště mezi střídačky, hra je přerušena. Zároveň následuje komerční přestávka.

53:16
    Pittsburghu se čas pro vyrovnání velmi rychle krátí, naopak domácí zatím míří za výhrou v tomto utkání.

52:19
    Hostující branka je vychýlena ze svého předepsaného postavení, buly v útočném pásmu Bruins.

51:30
    21:29, takový je aktuální poměr střel na branku, skóre je však příznivější pro domácí celek.

50:35
    Kotouč v hledišti, komerční přestávka.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 10. Talbot (McQuaid), 24. Hayes (Spooner, Miller), 58. Spooner (Bergerone, Eriksson)

Boston Bruins: Rask (Gustavsson) – McQuaid, Chára, Miller, Seidenberg, Miller, Krug – Connoly, Bergeron, Marchand – Eriksson, Krejčí, Beleskey – Hayes, Spooner, Vatrano – Randell, Talbot, Rinaldo
    Pittsburgh Penguins: Zatkoff (Murray) – Daley, Määtä, Warsofsky, Cole, Dumoulin, Lovejoy – Perron, Crosby, Kunitz – Kessel, Malkin, Plotnikov – Hornqvist, Fehr, Sheary – Sprong, Cullen, Porter

Rozhodčí: St. Pierre, Pollock- Henderson, Nansen

Diváci: 17,565