Zlín – Slavia 3:5 (kon.)
Berani Zlín
3:5 (2:3, 0:1, 1:1)
HC Slavia Praha
Čtvrtek 17.12.2015, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu • 2. kolo

Hosté nakonec udrželi vedení a radují se ze zisku tří bodů. Ode mne je to dnes vše, děkuji za pozornost a někdy napočtenou. (19:46:59)

59:46
    Slavia právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. PETR MELOVIČ po buly chtěl vyhodit puk za pomocí mantinelu, jenomže kotouč se od hrazení odrazil tak šikovně, že skončil v síti. Asistence: David Šteiner.

59:40
    Pokus Padrnose byl zblokován do ochranné sítě, další buly před Paterou.

59:29
    Zlín jde do hry s šesti bruslaři!

59:29
    Tak asi poslední možnost pro Berany, hosté se totiž dopustili icingu a bude se tak vhazovat v jejich obranné třetině. To vše ale až po time-outu ševců.

58:39
    Ne, Slávie velice dobře brání a soupeře k ničemu nepouští.

57:55
    Už se Zlínským podařilo získat kotouč a přesouvají se směrem k Paterovi.

57:12
    Stále sešívání šetří čas v útoční třetině, nyní navíc pálil nebezpečně Fiala.

56:42
    Čas nyní hraje proti domácím, ti se totiž dopustili zakázaného uvolnění a buly je tak v jejich obranné třetině.

56:15
    Dlabaja svojí střelou trefil jen zadní plexisklo.

55:29
    Kern v samostatném úniku zkusil Forsbergovu kličku, jenomže nějaký ten kousek mu ke skórování chyběl.

54:45
    Chytil nyní sestřelil v brankovišti jeho strážce, vhazuje se tak ve střední třetině.

54:15
    Domácí sice nyní mají tlak, ale spíše takový platonický, bez šancí. Opět se bude vhazovat před Paterou.

53:22
    A další vhazování v obranné třetině Slávie.

53:08
    Bainarova střela ihned po buly končí v náručí Patery.

52:59
    Po úmyslném ofsajdu Pražanů se bude vhazovat opět v útočné třetině ševců.

52:01
    Zlín právě vstřelil branku!
    Teď už ale FILIP CHYTIL úspěšný je! Pokus Václavka Paterovi vypadl z náručí a právě Chytil byl pohotový u dorážky. Asistence: Jan Václavek.

51:53
    Po závaru v brankovišti hostí pálil Chytil těsně nad horní tyčku!

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 13. Dluhoš, 14. Kočica (Kenša, Zmeškal), 53. Chytil (Václavek) – 4. Bajer (Fiala, Patočka), 10. Kern (Šergl), 15. Vildumetz (Šteiner), 40. Patočka (Fiala), 60. Melovič (Šteiner)

Berani Zlín: Huf (Šimonů) – Padrnos, Dluhoš, Gába, Dřímal, Jenáček, Budil, Jan Marek – Fryšara, Václavek, Mikulec, Chytil, Kočica, Dvořáček, Bainar, Zmeškal, Hefka, Kotek, Kenša, Dlabaja
    HC Slavia Praha: Patera (Kodad) – Steinocher, Melovič, Vobořil, Duda, Šmíd, Šantrůček – Brož, Matějka, Majer, Fiala, Vildumetz, Kern, Šteiner, Netolický, Jakub Marek, Šergl, Patočka, Šilhan

Rozhodčí: Honza – Procházka, Mikoviny