po s.n. (3:2)
HC Dukla Jihlava
6:5 (1:1, 3:1, 1:3 - 0:0)
HC Slavia Praha
Středa 16.12.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 34. kolo

S konstatováním, že Dukla Jihlava porazila v nevídaném zápase na domácím ledě Slavii Praha 6:5 po samostatných nájezdech, které skončily 3:2, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (02:32:17)

Neskutečný zápas byl dnes k vidění v Jihlavě. Slavia od deváté minuty vedla, první a dnes ne poslední zápas v oslabení trefil Pavel Kašpařík. Jihlava srovnala v patnácté minutě využitou dvojnásobnou přesilovkou po trefě Richarda Diviše. Dašlí góly padaly až na konci druhé částí. Tomáš Kaláb využil další přesilovku Dukly a vzápětí zvýšil vedení domácích Michal Důras. Jenže Jihlava znovu inkasovala v přesilovce, dala si vlastní gól, který byl připsán Milanu Mikulíkovi. Ve stejné přesilovce zvýšil Tomáš Kaláb na 4:2 a v pětačtyřicáté minutě se prosadil v oslabení jihlavský Michal Důras. Jenže hosté šest minut před koncem snížili a na konci zápasu se odhodlali ke hře bez gólmana, což se jim dvěma góly vyplatilo a poslali zápas do prodloužení. To nerozhodlo. Extra bod navíc byl přidělován až v samostatných nájezdech, které rozhodl rutinér Tomáš Čachotský.

Na nájezdy se nakonec radovala Jihlava, která byla úspěšnější třikrát, naopak Slavia proměnila pouze dva nájezdy. Rozhodující gól si připisuje Tomáš Čachotský.
    Tomáš Čachotský

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
    Dnešní zápas rozhoduje krásným blafákem do beknendu TOMÁŠ ČACHOTSKÝ.

4. série
    3:2
    Král bekhendových blafáků TOMÁŠ ČACHOTSKÝ rozhoduje dnešní zápas – 6:5.

4. série
    2:2
    Po obrátce se Milan Mikulík neprosadil, Honzík zavřel pravým betonem prostor u pravé tyče.

3. série
    2:2
    Nathan Robinson se trefuje pod horní tyčku – 2:2.

3. série
    2:1
    Martin Kohout posílá navštívenku Frodlovi do pravé šibenice – 2:1.

2. série
    1:1
    A blafák do bekhendu dává také Milan Mikulík – 1:1.

2. série
    1:0
    Pan blafák to bekhendu, to je Tomáš Čachotský – 1:0.

1. série
    0:0
    Čermák nenašel skulinku mezi betony Honzíka.

1. série
    0:0
    Důrasovo zakončení do levé šibenice chytá Frodl do lapačky.

Samostatné nájezdy začínají.

Nájezdy jde za Slavii Praha chytat Dominik Frodl.

Samostatné nájezdy zahájí Dukla Jihlava.

Prodloužení gól nepřineslo. Po úpravě ledové plochy rozhodnou o vítězi zápasu samostatné nájezdy.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 15. Diviš (Kaláb), 35. Kaláb (Šimek, Jergl), 37. Důras (Kaláb, Čachotský), 38. Kaláb (Čachotský), 45. Důras (Zadražil, Skořepa), rozh. náj. Čachotský – 9. Kašpařík (Bahenský, Pavlin), 37. Mikulík, 54. Bahenský (Čermák, Kašpařík), 59. Vas (Hruška, Čermák), 60. Čermák (Pavlin, Hruška)