Michalovce – Humenné 6:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Topoľčany 5:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Detva 2:1 (kon.)
Senica – Nové Zámky 1:8 (kon.) | Trnava – Prešov 6:5 (kon.) | Bardejov – Spišská N. Ves 5:1 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
6:3 (1:1, 3:0, 2:2)
HC 19 Humenné
sk Neděle 03.01.2016, 17:00 • ZŠ Michalovce • 1. liga (SR)

V poslednej tretine sme videli štyri góly, po dva v oboch bránach. Michalovce dokázali zvíťaziť a potvrdili rolu papierového favorita dnešného zápasu. (19:19:56)

59:40
    Segľa je tiež na ľade. Michalovce početnú prevahu o dvoch hráčov nevyužili, no aj tak sa tešia z troch bodov.

59:07
    Horváth je späť na ľade, no Michalovce ešte hrajú presilovku 5 na 4, keďže Segľa je stále na trestnej lavici.

57:40
    Michalovce si v závere zahrajú presilovku 5 na 3, keď fauloval Martin Segľa.

57:07
    Branislav Horváth (Humenné) dostal dve minúty za držanie hokejky.

56:39
    Humenné dáva gól!
    Hosťujúci MAREK BORECKÝ znižuje na rozdiel troch gólov. Asistencie si pripísali Denis Markuš a Dalibor Mikula.

51:47
    Martin Drotár (Michalovce) oslabil svoj tím na dve minúty za hákovanie.

47:14
    Dukla Michalovce dala gól!

ZOLTÁN KUBÁT využil presilovú hru a zavŕšil hetrik! Asistovali mu Daniel Hančák a Peter Klouda.

46:11
    Marek Nagy (Humenné) dostal dve minúty za podrazenie.

42:16
    LADISLAV HOPKOVIČ znižuje na 2:5 z pohľadu hostí, no aj tak to bude mať Humenné veľmi ťažké, ak chce pomýšľať na body. Asistencie: Christián Michalčin a Marek Borecký.

41:05

ZOLTÁN KUBÁT svojim druhým gólom zvyšuje už na 5:1! Tretiu asistenciu si pripísal Matej Hinďoš, Tomáš Banovský pridal prihrávku ku dvom gólom.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:33
    Humenné nevyužilo početnú prevahu. Dve a pol minúty pred koncom druhej tretiny je stav 4:1.

35:33
    Vladimír Urban (Michalovce) si odsedí dve minúty za držanie.

30:45
    Domáci držia svoje vedenie a zatiaľ potvrdzujú rolu favoritu tohto zápasu.

24:57

TOMÁŠ BANOVSKÝ posiela Michalovce do trojgólového vedenia! Asistovali mu Martin Schnelly a Matej Hinďoš.

23:43

Michalovce trestajú hostí druhý raz v krátkom čase! Prvá presilovková formácia domácich zavrela hostí v ich obrannom pásme a ZOLTÁN KUBÁT zvýšil na 3:1! Asistencie si pri jeho góle pripísali Peter Klouda a Zoltán Kubát.

Roland Hric

Branky a nahrávky: 1. Bánovský (Hinďoš), 24. V. Urban (Klouda), 24. Kubát (Klouda, J. Faith), 25. Banovský (M. Schnelly, Hinďoš), 42. Kubát (Hinďoš, Banovský), 48. Kubát (Hančák, Klouda) – 14. Horváth (Nagy), 43. Hopkovič (Michalčin, Borecký), 57. Borecký (Markuš, D. Mikula)

HK DUKLA Ingema Michalovce: T. Petro (D. Okoličány) – Hančák, Boboš, V. Urban, Kubát, Voronov, Šangin, Dolgoš, Buraľ – J. Faith, Klouda, Drotár – M. Schnelly, Hinďoš, Banovský – Salnikov, Huňady, Lušnikov – Fedorko, R. Jenčo, M. Gavura.
    HC 19 Humenné: Volentier – Michalčin, Hopkovič, Ján Šeliga, M. Roháčik, M. Grega, B. Horváth, Mendel – Ma. Segľa, Bylina, L. Vartovník – Mihalič, Dmitrijev, Marek Nagy – D. Mikula, D. Markuš, Borecký – Renčok, B. Krempaský.

Rozhodčí: Husár – Šoltés, Štofančík