Vladivostok – Čeljabinsk 4:3 (po pr.) | Chabarovsk – Nižněkamsk 2:3 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 1:5 (kon.)
Novosibirsk – Magnitogorsk 2:6 (kon.) | Minsk – Soči 2:3 (1:2 po s.n.) | Dynamo Moskva – Riga 2:1 (kon.)

62:20
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Máme rozhodnuto, bod navíc je vystřelen pro Admiral při početní výhodě! Na modré čáře se kotouče zmocnil JONATHON BLUM, který přesnou ranou prostřelil Demčenka počtvrté. Asistence: Konstantin Makarov, Igor Bobkov.

61:17
    Veliká šance pro domácí, za držení si jde totiž sednout Vjačeslav Osnovin (CLJ).

57:31
    Igor Bobkov nyní zachránil domácím minimálně bod, když v tutové příležitosti vychytal hostujícího Osnovina!

55:28
    Po tvrdém zákroku soupeře zůstává na zemi Alexej Ugarov a musí být ošetřován týmovým lékařem.
    Alexej PETROV - 3:3

53:22
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Máme vyrovnáno a utkání je rázem zajímavější! Po akci za brankou se k odraženému kotouči dostal ALEXEJ PETROV, který prostřelil Igora Bobkova potřetí. Asistence: Anton Glinkin, Semjon Kokujov.

51:20
    Oskars Bartulis (VLD) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

47:07
    Opět přesilovka pro Admiral. Anton Glinkin (CLJ) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

46:33
    Dmitrij Lugin se dostal do výborné akce a fanoušci už už začínali doufat! Jenže hráč s jednadvacítkou na zádech nedokázal překonat Vasilije Demčenka.
    Konstantin MAKAROV - 3:2

39:40
    Tenhle gól do šatny může být zlomový! Admiral se z ničeho nic dostal do přečíslení a rázem je z toho gól. Přihrávku přes tři čáry zachytil Michail Fisenko, který poslal kotouč na svého spoluhráče v přečíslení a bylo rozhodnuto. KONSTANTIN MAKAROV s ničím neotálel a trefil přesně horní roh branky Vasilije Demčenka. Asistence: Michail Fisenko, Jonathon Blum.

34:09
    S vyloučeními se evidentně roztrhl pytel. Tentokrát jde pykat na podražení Martin Růžička (CLJ).

30:53
    Máme zde další vyloučení a další přesilovku pro Vladivostok. Alexandr Šarov (CLJ) je vyloučen na dvě minuty za hákování.
    Andrej POPOV - 2:2

28:24
    Čeljabinsk ale vyrovnává při dvojnásobné početní výhodě! Po přihrávce Jegora Martynova se prosadil střelou z voleje ANDREJ POPOV, který měl dost prostoru vypálit. Asistence: Jegor Martynov, Dmitrij Pestunov.

28:02
    Igor Bobkov předvedl sérii famózních zákroků proti projektilům hráčů Traktoru a stále tak drží hubené vedení svého celku.

27:23
    Pozor! Vladivostok jde do tří! Dvougólový střelec Arťom Podšendjalov (VLD) znatelně podrazil protihráče a jde si odsedět dvouminutový trest za podražení.

27:02
    Alexej Ugarov (VLD) je jako první z Vladivostoku vyloučen na dvě minuty za hození hokejkou.
    Arťom PODŠENDJALOV - 2:1

25:13
    Druhá přesilovka v zápase a druhý gól! Admiral tentokrát neotálel a přesilovku proměnil po pár vteřinách opět ten samý hráč. Po pasu Zemčjonoka se dostal ke střele Makarov, jenže jemu vůbec střela nesedla. Ke kotouči tak šel opět ARŤOM PODŠENDJALOV, který i tentokrát prostřelil Demčenka při početní výhodě. Asistence: Konstantin Makarov, Arťom Zemčjonok.

24:52
    Alexej Petrov (CLJ) je vyloučen na dvě minuty za vyhození puku mimo kluziště.

23:18
    Anatolij Zacharov ještě musel přezkoumat vstřelený gól Čeljabinsku, nakonec jej však neuznal.
    Arťom PODŠENDJALOV - 1:1

18:49
    Přesilovka využita, skóre srovnáno. Admiral dokázal zužitkovat oku lahodící kombinační hru a srovnává! Kotouče se na modré čáře zmocnil Geoffrey Kinrade a ten pálil. Jeho projektil však nešel do Demčenka, naopak šel do zadního mantinelu. Od něj se ovšem odrazil překvapivě přímo před absolutně volného ARŤOMA PODŠENDJALOVA, který už měl naprosto triviální úlohu. Asistence: Geoffrey Kinrade, Konstantin Makarov.

18:10
    Přesilovku málem proměnil rychlým tečováním z mezikruží Arťom Podšendjalov! Jenže jeho letící kotouč letěl kousínek mimo klec Demčenka.

17:19
    Máme zde první vyloučení. Maxim Jakucenja (CLJ) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
    Alexej KRUČININ - 0:1

10:32
    Nedáš – dostaneš. Hosté jdou z rychlého protiútoku do vedení! Semjon Kokujov si všiml skvěle uvolněného ALEXEJE KRUČININA, který se tak dostal do samostatného úniku. Útočník Traktoru se rozhodl pro bekhendovou kličku, která byla nakonec úspěšná. Asistence: Semjon Kokujov.

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 19. Podšendjalov (Kinrade, Makarov), 26. Podšendjalov (Makarov, Zemčjonok), 40. Makarov (Fisenko, Blum), 63. Blum (Makarov, Bobkov) – 11. Kručinin (Kokujov), 29. Popov (Martynov, Pestunov), 54. Petrov (Glinkin, Kokujov)

Admiral Vladivostok: Bobkov (Nalimov) – Bartulis, Blum, Zemčjonok, Kinrade, Lisov, Kosmačjov – Sajustov, Ugarov, Booth – Gorškov, Lugin, Fisenko – Kuzněcov, Podšendjalov, Makarov – Jakovlev, Alexandrov, Alševskij – Mamin
    Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Francouz) – Martynov, Novák, Denisov, Borodkin, Šinin, Quint, Petrov – Glinkin, Popov, Pestunov – Jakucenja, Růžička, Osnovin – Kokujov, Rybakov, Gubarev – Zinovjev, Kručinin, Penkovskij – Šarov

Rozhodčí: Anatolij Zacharov, Alexandr Sergejev – Andrej Maťuša, Ivan Sazonov