Swansea – Sunderland 2:4 (kon.) | Manchester City – Everton 0:0 (kon.) | Stoke – Norwich 3:1 (kon.)
Southampton – Watford 2:0 (kon.) | Chelsea – West Brom 2:2 (kon.) | Liverpool – Arsenal 3:3 (kon.)
Tottenham – Leicester 0:1 (kon.)
Stoke City
3:1 (0:0)
Norwich City
Středa 13.01.2016, 20:45 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League • 21. kolo

82
    Domácí celek provádí své poslední střídání v tomto zápase. Joselu se prezentoval dnes krásným gólem, nicméně i jeho výkon byl velmi dobrý. Na poslední minuty se na hřiště podívá zkušený útočník Peter Crouch!

76
    Domácí kouč Mark Hughes provádí své druhé střídání v tomto zápase. Ze hřiště odchází Marko Arnautović, který má za sebou výborný zápas. Na poslední minuty přichází na "plac" Marco van Ginkel, kmenový hráč Chelsea!

74
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Dieumerci Mbokani, přichází Cameron Jerome.

63
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Wes Hoolahan, přichází Cameron Jerome.

62
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Vadis Odjidja-Ofoe, přichází Nathan Redmond.

56
    Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Bojan Krkić, přichází Peter Odemwingie.

Jan Havlovic

Branky: 49. Walters (Arnautović), 67. Joselu (Afellay), 78. R. Bennett (vla.) – 55. Howson (Odjidja-Ofoe)

Karty:   77. Tettey (NRW)   31. O'Neil (NRW)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 5:8.
    Stoke City: Butland – Johnson, Shawcross, Wollscheid, Pieters – Whelan, Afellay – Walters, Krkić (56. Odemwingie), Arnautović (76. van Ginkel) – Joselu (82. Crouch).
    Náhradníci: Haugaard – Odemwingie, M. Wilson, van Ginkel, Adam, Diouf, Crouch.

Norwich City: Rudd – Martin, R. Bennett, Bassong, Brady – Odjidja-Ofoe (62. Redmond), Tettey, O'Neil, Hoolahan (63. Jarvis) – Howson – Mbokani (74. Jerome).
    Náhradníci: Ruddy – Wisdom, Jerome, Jarvis, Dorrans, Redmond, M. Olsson.

Rozhodčí: Neil Swarbrick – Ledger, Salisbury (vš. Anglie)