Genk – Waregem 2:1 (kon.)
KRC Genk
2:1 (1:1)
SV Zulte-Waregem
Pátek 15.01.2016, 20:30 • Cristal Arena • Belgická Jupiler Pro League • 22. kolo

Moje úloha je tímto u konce, patřičně si užijte páteční večer a u dalších onlajnů zase někdy na počtenou!

Za onlajny.com se s vámi loučí Jordi (Patrik Svoboda) (22:35:05)

1. Poločas

Viděli jsme utkání plné nečekaných momentů a zvratů. První minuty patřili domácím a od 16. minuty, kdy se prosadil Ndidi to vypadalo, že si dnes na soupeři smlsnou. Ve 31. minutě zmrazil domácí diváky Lepoint, který srovnával na 1:1. Za necelé čtyři minuty přišel zbytečný faul Tshimangy, za který uviděl druhou žlutou kartu v tomto utkání a zamířil pod sprchu.

2. Poločas

Druhý poločas začal vyrovnaně a oba týmy se střídaly v držení balonu stejně tak, jako v útočných akcích. V druhém poločase se hra přiostřila a rozhodčí musel pětkrát sahat do kapsičky pro žlutou kartu. Okolo 80. minuty vše nasvědčovalo tomu, že se dnešní soupeři rozdělí o body za remízu 1:1. To by však na hřiště nesměla přijít čerstvá posila domácích, o které proběhla zmínka už před zápasem. Posila, o které mluvím je Nikos Karelis, který dnes vystřelil Genku tři body parádními nůžkami z 88. minuty a hned v prvním zápase za KRC tak sklidil obrovské ovace fanoušků

90+3

90+2
    Domácí hráči teď nemají kam spěchat. Na trávníků zůstává ležet Karelis.
    88. NIKOS KARELIS - 2:1

88
    Genk právě vstřelil branku!
    NIKOS KARELIS, čerstvá posila týmu KRC Genk si tímto gólem rovnou získal všechny fanoušky na svoji stranu. Karelis byl ve vápně sice hlídán, nůžkami však dokázal překonat hostujícího brankáře. Tohle byl fantastický gól!

84
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Kaya, přichází Baudry.

84
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Malinovskiy, přichází Kumordzi.

84
    Žlutou kartu dostává Essikal (SV Zulte-Waregem).

83
    Obrovsky nespokojený na výrok rozhodčího je domácí kapitán. Za nemístné projevy uviděl žlutou kartu Buffel.

83
    Obě mužstva se snaží strhnout vývoj utkání na svoji stranu. Hosté by chtěli využít početní výhodu, kterou mají už od 35. minuty. Domácí hráče zase bouřlivě ženou dopředu fanoušci na tribunách.

79
    Karelisův první kontakt s balonem v kádru Genku mohl být rovnou gólový. Skákavý míč ve vápně soupeře bez váhání vyslal na Bossutovu bránu. Jeho ráně scházely centimetry.

78
    Žlutou kartu dostává Diallo (SV Zulte-Waregem).

76
    Střídání i na straně domácích. Vinou zranění nemůže pokračovat Pozuelo a nahradí ho čerstvá posila v řadách KRC řecký mladík Karelis.

75
    Hostující trenér jakoby mě okamžitě vyslyšel. Ze hry stahuje Buyla a nahradí ho Essikal.

74
    Na hráčích obou celků je v posledních minutách hodně patrná únava a trenéři by možná měli sáhnout k dalšímu osvěžení svých řad.