Slavia – Chrudim 2:0 (kon.) | Most – Ústí n. L. 1:3 (kon.) | Vlašim – Dukla Praha 1:2 (kon.)
Šaľa – Trnava 0:3 (kon.) | Skalica – Sereď 3:0 (kon.) | Žilina – Slovácko 3:1 (kon.)
Sokolov – Riesa 9:1 (kon.) | Liberec – Zagłębie 4:0 (kon.) | Žilina – Slovácko 1:0 (kon.)
Ružomberok – Prešov 0:0 (kon.) | Příbram – Varnsdorf 1:1 (kon.) | ROW Rybnik – Karviná 1:2 (kon.)
Linz – Č. Budějovice 2:4 (kon.)
FC Graffin Vlašim
1:2 (0:1)
FK Dukla Praha
Sobota 16.01.2016, 11:00 • Sportovní areál Na Lukách, Vlašim • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

1

3
    První rohový kop zahrávala Dukla, Vlašim se ale ubránila a z protiútoku zahrozila. Centr Průchy ale před Matějkou sebral Rada.

5
    Hosté se dostali do ofsajdu.

6
    K hlavičce se dostal domácí Jícha, jeho pokusu ale chyběla razance a pozorný Rada si s ním poradil.
    6. S hlavičkou Jíchy si poradil pozorný Rada

8
    Dukla opět v ofsajdu.

15
    Sledujeme z obou stran hezký a vyrovnaný zápas, gól jsme však ještě neviděli.

17
    Obrovská šance Vlašimi! Jícha napadal Radu, ten v tísni odehrál ke svému obránci, kterého o míč obral Tomáš Matějka. Domácí hráč ze středu vápna vystřelil pěkně, ale Rada excelentním zákrokem Duklu zachránil.
    Rada musel svou špatnou rozehrávku napravit dobrý zákrokem

19
    Dukle se zatím nedaří překonávat obranný val domácích a Budínský nemá příliš práce.

22
    Dukla právě vstřelila branku!
    Po centru z pravé strany se gólman Budínský srazil s Bratanovičem, čehož využil TOMÁŠ BERGER a posílá Duklu do vedení.
    22. Tomáš BERGER - 0:1

24
    Nového jedovatá střela vystrašila Radu, hostující brankář nakonec míč zkrotil.

25
    Po závaru ve vápně měl další velkou šanci Matějka, který však nechal vyniknout Radu.

30
    Vlašim střídá, brankáře Budínského nahrazuje Vorel. Důvodem jsou zdravotní potíže po srážce s Bratanovičem.

35
    Juroškovu střelu vyrazil Vorel, o chvíli později Toml vykopával míč z brankové čáry.

38
    Matějkova střela mířila vedle.

41
    Do obrany hostů vlétl Reiter a snažil se zakončit, míč ale nezkrotil.
    Zajímavá příležitost domácího celku

43
    Na druhé straně nepřesná střela hostů.

45
    Matějka mířil do středu branku, kde byl připraven Rada.

45

V první půli měli zajímavější šance hráči Vlašimi, jediný gól ale dal hostující Tomáš Berger. Druholigový tým navíc přišel o zraněného gólmana Budínského. Uvidíme, v jakých sestavách nastoupí oba soupeři do druhého poločasu.

46

50
    Dukla je mírně aktivnější, zatím ale bez gólového efektu.

53
    Dukla dala druhý gól, kvůli ofsajdu ale neplatí.

54
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Hráči Dukly ztratili míč a z rychlého brejku vyrovnává JAKUB NEČAS.
    54. Jakub NEČAS - 1:1

57
    Hanouskova přízemní střela míří těsně vedle.

63
    Střídání v týmu FC Graffin Vlašim: ze hřiště odchází Reiter, přichází Janda.

64
    Přímý kop z dobré pozice pro Vlašim, hosté se ale ubránili.

65
    Střídání v týmu FC Graffin Vlašim: ze hřiště odchází Průcha, přichází Jíra.

75
    Hra se odehrává mezi vápna bez větších šancí.

80
    Centr Hanouska usměrnil na přední tyči do sítě BIDIE MANZIA.
    80. Bidie MANZIA - 1:2

85
    Domácí se pokouší vyrovnat. Své štěstí zkoušeli Jíra a Kulhánek, obě střely ale letěli mimo.

90

Přípravné utkání mezi Vlašimí a Duklou Praha je u konce, hostující prvoligisté zvítězili 2:1. O vítězství Pražanů rozhodl 10 minut před koncem Bidie Manzia.

Od onlajnu se s Vámi loučím, přeji hezký zbytek víkendu a těším se na počtenou. (12:45:41)