Omsk – Minsk 8:1 (kon.) | Barys – N.Novgorod 5:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva 0:5 (kon.)
Jokerit – Chabarovsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Petrohrad – Novosibirsk 6:2 (kon.)
Spartak Moskva – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Riga – Vladivostok 4:2 (kon.)

Riga právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. Ve vlastním pásmu se puku chopil Mejja, obloučkem přihrál na LAURISE DARZINŠE, ten si popojel na červenou čáru a odtud poslal puk do opuštěné branky. Asistence: Gints Mejja, Steven Seigo.

58:53
    Bobkov je na střídačce, začíná power-play Admiralu.

58:40
    Hosté si berou oddechový čas.

55:46
    Dalšími potrestanými hráči jsou domácí Edgars Kulda a hostující David Booth. Tito hráči si odnesli tresty 2+2 minuty za hrubost.

55:46
    Nakonec se na trestnou lavici odebrali domácí Gunars Skvorcovs a hostující Jegor Dugin, oba dostali dvě minuty za hrubost.
    Filipp TOLUZAKOV - 3:2

52:26
    Domácí dnes potřetí vedou! Riga se ve vlastním pásmu dostala do brejku dvou na jednoho. Redlihs zprava přihrál na najíždějícího FILIPPA TOLUZAKOVA a ten střelou z první propálil Bobkova. Asistence: Mikelis Redlihs.

47:23
    Saulietis dostal holí do obličeje, otřesený odjíždí na střídačku a bude se samozřejmé vylučovat. Potrestaný Geoffrey Kinrade obdržel 2+2 minuty za vysokou hůl. Kuriózní je, že mu hůl vylétla poté, co se srazil s jedním s čárových rozhodčích.
    Michajl FISENKO - 2:2

41:40
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Udeřilo však na druhé straně. Domácí obrana nechala odkryté prostor na levém křídle, do kterého si najel MICHAJL FISENKO a střelou z kruhu trefil přesně na první tyčku. Asistence: Dmitrij Lugin, Geoffrey Kinrade.

37:33
    Hosté ale budou moci zareagovat v přesilové hře, dvě minuty za hození hole dostal Mikš Indrašis.
    Filipp TOLUZAKOV - 2:1

37:05
    Domácí tým jde opět do vedení! Redlihs vybojoval v obranném pásmu puk, rychle založil akci dvou na jednoho, přihrál na najíždějícího FILIPPA TOLUZAKOVA a ten střelou z první překonal Bobkova. Gólman Admiralu se nestačil včas přesunout a mohl jen smutně vytáhnout puk ze síťky. Asistence: Mikelis Redlihs.

32:50
    Dvě minuty za hrubost dostali domácí Gints Mejja a hostující Jaroslav Alševskij.

32:47
    Domácí byli velice blízko vedoucího gólu, když Bobkovovi vypadl puk po střele Darzinše z mezikruží a poté se vykutálel těsně vedle tyčky!

31:20
    Parádní Bobkovův zákrok. Na přihrávku z levého křídla si najel Kulda, bekhendem mířil pod horní tyčku, gólmanova lapačka ale byla rychlejší a puk schovala!
    Jonathan BLUM - 1:1

28:01
    Hosté nakonec využívají přesilovku a srovnávají na 1:1. Na levé straně si do kruhu pro vhazování vjel Lugin, po naznačení střely přihrál skrz brankoviště na najetého JONATHONA BLUMA a ten zblízka překonal marně se přesunujícího Sedláčka. Asistence: Dmitrij Lugin, Oskars Bartulis.

26:05
    Další vyloučení, přesilovou hru si opět zahraje hostující tým. Dvě minuty za Kuzněcovovo podražení dostal Tim Sestito.

22:22
    Rozhodčí signalizuje vyloučení, na trestnou lavici už zamířil domácí Aleksandrs Jerofejevs. Provinil se podražením.

17:40
    A opět se vylučuje, hosté jdou do tří! Za hru vysokou holí na Pavlovse je vyloučen David Booth.

16:35
    A je po přesilovce, neboť na trestnou lavici s dvouminutovým trestem za podražení míří Oskars Bartulis.

15:44
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje Vladivostok. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Mikelis Redlihs.

09:58
    No a málem mohlo být srovnáno. Do sóla totiž dostal přihrávku Alexandrov, zkusil bekhendový blafák, ale puk mu v rozhodující chvíli sjel z hole.
    Lauris DARZINŠ - 1:0

07:09
    No vida a hned je tu gól! LAURIS DARZINŠ dostal puk do jízdy a z pravého kruhu pro vhazování vyslal parádní křížnou ránu, která zapadla k tyči Bobkovovy branky. Asistence: Gints Mejja, Guntis Galvinš.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 8. Darzinš (Mejja, Galvinš), 38. Toluzakov (Redlihs), 53. Toluzakov (Redlihs), 60. Darzinš (Mejja, Seigo) – 29. Blum (Lugin, Bartulis), 42. Fisenko (Lugin, Kinrade)

Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – Seigo, Galvinš, Sotnieks, Zile, Cibulskis, Jerofejevs, Ševčenko – Darzinš, Sestito, Mejja – Skvorcovs, Džerinś, Indrašis – Redlihs, Toluzakov, Pavlovs – Kulda, Saulietis, Zabis – Sprukts.
    Admiral Vladivostok: Bobkov (Nalimov) – Bartulis, Blum, Kinrade, Zemčjonok, Kosmačjov, Lisov – Booth, Dugin Alexandrov – Gorškov, Fisenko, Lugin – Ugarov, Kuzněcov, J. Alševskij – , Podšendjalov, Sajustov, Jakovlev – S. Alševskij.

Rozhodčí: Anisimov, Bondar – Gorděnko, Tomilov

Diváci: 4 748