Los Angeles – Ottawa 3:5 (kon.) | Boston – Toronto 3:2 (kon.) | Buffalo – Washington 4:1 (kon.)
Columbus – Colorado 2:1 (kon.) | St. Louis – Montreal 4:3 (po pr.) | Nashville – Minnesota 3:0 (kon.)
Edmonton – Calgary 2:1 (1:0 po s.n.) | San Jose – Dallas 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – Carolina 5:0 (kon.)
NY Islanders – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.) | Tampa – Florida 3:1 (kon.) | Washington – NY Rangers 5:2 (kon.)
San Jose Sharks
4:3 (0:1, 2:0, 1:2 - 1:0)
Dallas Stars
Neděle 17.01.2016, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

46:25
    Šance pro San Jose Sharks, jak si vzít vedení zpátky na svou stranu. Za podražení je totiž vyloučen Jamie Benn (DAL), který teď bude sledovat za katrem své spoluhráče, jak hrají oslabení.

41:49
    Domácí mají další problém. Hráli totiž v šesti a budou muset pykat na dvě minuty. Týmový trest míří odpykat na trestnou lavici český útočník Tomáš Hertl (SJS). Takže je tu přesilovka Dallasu.

29:13
    První přesilovku v zápase si zahrají domácí San Jose Sharks. Alex Goligoski (DAL) fauloval Tomáše Hertla nedovoleným bráněním a musí si jít odpykat dvě minuty, i když se mu to vůbec nelíbí. Šance pro Žraloky.

16:41
    Tak uvidíme nakonec i první vyloučení ještě v úvodní třetině utkání. Domácí hokejista Joonas Donskoi (SJS) dostává dvě minuty za nedovolené bránění brankáře, jeho tým tedy čeká oslabení. A naopak úvodní přesilovka duelu pro Dallas Stars.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 24. Vlasic (Thornton, Hertl), 32. Tierney (Wingels, Nieto), 48. Vlasic (DeMelo, Donskoi), 62. Hertl (Vlasic, Couture) – 12. Hemský (Janmark, Roussel), 41. Seguin (Benn), 49. Spezza (Benn, Seguin)

San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Vlasic, Braun, Martin, Burns, Dillon, DeMelo – Hertl, Thornton "A", Pavelski "C" – Nieto, Marleau, Ward – Donskoi, Couture "A", Wingels – Karlsson, Tierney, Brown
    Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Goligoski "A", Klingberg, Oduya, Demers, Nemeth, Jordie Benn – Jamie Benn "C", Seguin, Sharp – Janmark, Spezza, Hemský – Roussel, Eakin, Ničuškin – Moen, Fiddler "A", Sceviour

Rozhodčí: Leggo, Pollock – Rody, Mach

Diváci: 17 562