1:2 (1:0)
US Alessandria
Pondělí 18.01.2016, 20:00 • Stadio Alberto Picco • Italský pohár • Čtvrtfinále

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 3:2. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 17:13. (22:07:41)

Máme za sebou konec dnešního utkání. To bylo poměrně vyrovnané, přineslo nám však velké překvapení a bylo se na co dívat. Ve 20. minutě poslal domácí do vedení z pokutového kopu Calaio. Poté se hrál vyrovnaný fotbal, oba týmy hrály útočně a vytvořily si pár šancí. Vše podstatné se však odehrálo v závěrečných minutách. V 83. minutě vyrovnal střídající Riccardo Bacalon na 1:1 a ve druhé minutě nastavení vstřelil rozhodující branku dnešního utkání. Do semifinále italského poháru tak senzačně postupuje tým z třetí ligy, tedy US Alessandria. Riccardo Bacalon bude jistě v očích nejen fanoušků velkým hrdinou dnešního dne.

90+8
    Konec utkání

90+7
    Odkop od branky hostů, teď už to můžeme říct jistě, US Alessandria postupuje do semifinále italského poháru!

90+6
    Míč je ve středu hřiště, hosté teď dávají vše do obrany.

90+5
    Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Čanadija, přichází Rossi.

90+5
    Střídání v týmu US Alessandria: ze hřiště odchází Fischnaller, přichází Boniperti.

90+4
    Hráč Spezii Čanadija vyfasoval žlutou kartu za svůj faul.
    90+2. BOCALON - 1:2

90+2
    Alessandria právě vstřelila branku! Něco neuvěřitelného, hosté otáčejí utkání a jdou do vedení. Celá lavička hostů teď vyletěla radostí na hřiště. Na centr do vápna nejvýše vyskočil RICCARDO BOCALON, a ten hlavou nedal Leandrovi vůbec žádnou šanci. Dnes má zaděláno na velkého hrdinu svého týmu v celé historii klubu.