Barys – Minsk 4:2 (kon.) | Ufa – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Kazaň – Toljatti 5:3 (kon.)
Jokerit – Vladivostok 3:2 (kon.) | Petrohrad – Novokuzněck 4:0 (kon.) | Viťaz – Soči 4:3 (kon.)
Spartak Moskva – Novosibirsk 3:4 (2:3 po s.n.) | Riga – Chabarovsk 1:2 (kon.)
Ak Bars Kazaň
5:3 (1:0, 3:1, 1:2)
Lada Toljatti
Úterý 19.01.2016, 17:00 • TatNeft Arena • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Krásný den všem příznivcům hokejové zábavy! Před námi je utkání Kontinentální hokejové ligy mezi Ak Barsem Kazaň a Ladou Togliatti.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Ak Bars Kazaň: Galimov (Rynnas) – Jarulin, Rylov, Bělov, Wilson, Abrosimov, Sidorov – Mirnov, Möller, Azevedo – Čibisov, Sjögren, Lukojanov – Varnakov, Obuchov, Malychin – Golubev, Svitov, Archipov.

Lada Togliatti: Kasutin (Semjonov) – Vorobjov, Romanov, Viklund, Gurkin, Flood, Bolšakov – Magogin, Zaťovič, Bumagin – Komarov, Belousov, Bočarov – Shenfeld, Valujskij, Krysanov – Achmetov, Strelcov, Mastrjukov – Gurjanov.

Rozhodčí: Bondarev, Komarov – Kuchava, Novikov.

00:01

01:00
    V úvodní minutě si první šance připsali domácí. Varnakovova ani Azevedova střela ale skóre neotevřeli.

04:03
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Azevedo – 2 min., držení protihráče).

04:30
    Vorobjov zkusil během přesilové hry střelecké štěstí. Puk ale zachytil Galimov.

06:03

06:30
    Mastrjukov krátce po přesilové hře pálil pouze do gólmana.

07:00
    Na druhé straně si připravil šanci Golubev. Kasutin kotouč zastavil.

08:00
    Šance na obou stranách. Po Magorinově střele zamířili do protiútoku domácí. Na konci akce byl ale jen zákrok brankáře Lady proti pokusu Möllera.

08:06
    Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Magorin – 2 min., nedovolené bránění).

08:42
    Kazaň vstřelila branku!
    Autorem branky je JUSTIN AZEVEDO. Asistence: Oscar Möller.
    08:42 Justin AZEVEDO - 1:0

09:00
    Po vstřeleném gólu zůstávají domácí aktivnější. Möllerovu střelu se štěstím zastavil brankář.

09:51
    Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Achmetov – 2 min., vysoká hůl).

10:30
    Mirnov a Rylov si připravili své střelecké pokusy. Oba ale zlikvidoval Kasutin.

11:51
    Čeští fanoušci si Justina Azeveda moc dobře pamatují z působení ve Lvu Praha! Nyní poslal kanadský útočník Kazaň do vedení ...

Kazaň vstupovala do utkání s Ladou Togliatti v pozici favorita, a tuto roli potvrdila hned v deváté minutě, kdy se prosadil bývalý útočník HC LEV Praha – Justin Azevedo! (y)

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 19. leden 2016

12:39
    Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Valujskij – 2 min., sekání).

14:39

15:12
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Sjögren – 2 min., držení protihráče).

15:30
    Viklund zkusil střelu od modré, Galimov chytá.

16:00
    Dvě střely z hokejky Gurkina zastavil brankář Kazaně.

17:12

17:30
    Po návratu Sjögrena ještě pálil Bumagin. Ani tentokrát nebyl brankář překonán.

18:00
    Rylov ve střelecká pozici trefil pouze Kasutin.

18:17
    Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Mastrjukov – 2 min., podražení).

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

V první třetině byli střelecky aktivnější domácí hráči. Ti se také v přesilové hře díky Azevedovi ujali vedení.

20:01

22:04
    Autorem branky je FJODOR MALYCHIN. Asistence: Roman Abrosimov a Dmitrij Obuchov.
    22:04 Fjodor MALYCHIN - 2:0

22:43
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Archipov – 2 min., faul kolenem).

23:00
    Střelu Flooda zlikvidoval Galimov.

23:30
    Viklundovu střelu gólman vyrazil. Chvíli poté měl práci i s pokusem Zaťoviče.

24:00
    Bělousov zakončil jen do brankáře.

24:43

25:00
    Po přesilové hře se vrhl do útoku Abrosimov a zakončením donutil gólmana Kasutina k zákroku.

25:30
    Krysanov v přečíslení vystřelil přímo do Galimova.

27:00
    Möller vystřelil a následně i dorážel ale gólman byl připraven.

29:30
    Lukojanov po překonání modré pálil ostře do náruče gólmana Togliatti.

30:00
    Bočarov s Romanovem prověřili pozornost brankáře Kazaně.

31:26
    31:26 Justin AZEVEDO - 3:0

32:00
    Shenfeld se snažil odpovědět na nepříznivý stav. Jeho střelu má v lapačce brankář

34:05
    Autorem branky je MICHAJL VARNAKOV. Asistence: Fjodor Malychin.
    34:05 Michaij VARNAKOV - 4:0

34:17
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Jarulin – 2 min., držení protihráče).

36:35
    Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Strelcov – 2 min., podražení).

37:37
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je VIKTOR KOMAROV. Asistence: Stanislav Romanov.
    37:37 Viktor KOMAROV - 4:1

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Ve druhé třetině odskočila domácí Kazaň na rozdíl čtyř gólů. Lada zvládla reagovat až v závěru třetiny, kdy se trefil Komarov.

40:01

42:29
    Autorem branky je VASILIJ STRELCOV. Asistence: Dmitrij Vorobjov a Rafael Achmetov.
    42:29 Vasilij STRELCOV - 4:2

43:00
    Na gól se snažili odpovědět Wilson a Bělov. Jejich střely ale vyrazil sebejistý Kasutov.

43:43
    Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Bělousov – 2 min., držení protihráče).

44:00
    Archipovova střela mířila jen do náruče gólmana.

45:59
    Autorem branky je JUSTIN AZEVEDO. Asistence: Albert Jarulin a Ryan Wilson.
    45:59 Justin AZEVEDO - 5:2

48:26
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Kornějev – 2 min., hákování).

50:26
    Bývalý útočník Lvu Praha, Justin Azevedo, dnes předvedl skvělý výkon, a zkompletoval hattrick!

Velký večer pro Justina Azeveda! Kanadský útočník zkompletoval na začátku třetí třetiny hattrick, a i díky jeho skvělému výkonu vede Kazaň nad Togliatti 5:2! (y) (y)

51:00
    Komarov poslal tvrdou ránu a následně dorážel. Galimov obstál v této těžké zkoušce.

52:00
    Archipov vystřeli z dobré pozice. Puk zastavil brankář.

54:00
    Gurkin pálil z modré jen do výstroje gólmana.

54:30
    Achmetovova střela končí v moci Galimova.

56:00
    Svitov trefil přesně náruč gólmana.

57:00
    Gurkin byl na konci nebezpečné akce hostů. Galimov vytěsnil puk nad bránu.

57:47
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Bělov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

58:19
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Svitov – 2 min., hákování).

58:38
    Autorem branky je ALEXANDR BUMAGIN. Asistence: Martin Zaťovič a Igor Magogin.
    58:38 Alexandr BUMAGIN - 5:3

Gólově bohatý zápas nakonec zvládli ukočírovat lépe hráči Kazaně a z utkání s Ladou Togliatti si tak připisují tři body.

Československá stopa

Martin Zaťovič (TOG): 0+1, 2 střely na bránu (19:29:20)

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 9. Azevedo (Möller), 23. Malychin (Abrosimov, Obuchov), 32. Azevedo (Möller), 35. Varnakov (Malychin), 46. Azevedo (Jarulin, Wilson) – 38. Komarov (Romanov), 43. Strelcov (Vorobjov, Achmetov), 59. Bumagin (Zaťovič, Magogin)

Lada Toljatti: Kasutin (Semjonov) – Vorobjov, Romanov, Viklund, Gurkin, Flood, Bolšakov – Magogin, Zaťovič, Bumagin – Komarov, Belousov, Bočarov – Shenfeld, Valujskij, Krysanov – Achmetov, Strelcov, Mastrjukov – Gurjanov.

Rozhodčí: Bondarev, Komarov – Kuchava, Novikov