Barys – Minsk 4:2 (kon.) | Ufa – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Kazaň – Toljatti 5:3 (kon.)
Jokerit – Vladivostok 3:2 (kon.) | Petrohrad – Novokuzněck 4:0 (kon.) | Viťaz – Soči 4:3 (kon.)
Spartak Moskva – Novosibirsk 3:4 (2:3 po s.n.) | Riga – Chabarovsk 1:2 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Úterý 19.01.2016, 15:00 • Ufa Arena • KHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již úplně vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního dne. Nashledanou. (17:15:04)

Zblokované střely: 8 – 13

Velké překvapení je na světě! Ufa nedokázala v tomto utkání naplnit roli papírového favorita a s Čeljabinskem prohrává nejtěsnějším možným rozdílem, 0:1. O jediný gól zápasu se postaral ve 52. minutě Alexej Kručinin, výhru hostů podpořil parádním výkonem a 31 úspěšnými zásahy brankář Vasilij Děmčenko.

59:57
    Hosté dokázali dostat puk do středního pásma, kde se ho ujal Borodkin a backhandem se pokusil trefit opuštěnou domácí klec, o kousek však minul. Na vítězství Traktoru v dnešním zápasu to ale již nic nemění.

59:45
    Oddechový čas pro domácí.

59:37
    Děmčenko chytá puk po střele Alexandra Loginova a přerušuje hru.

59:30
    Svedberg na střídačce, domácí to zkusí se šesti hráči v poli bez brankáře!

59:25
    Střela z pravé strany od Prochorkina minula branku hostů a odrazila se od zadního hrazení ven z pásma.

59:00
    Puk je znovu ve středním pásmu, do konce zbývá již jen jedna minuta.

58:30
    Gončarov poslal před branku střílenou přihrávku, kotouč ale minul Děmčenka i jeho klec.

58:00
    Hosté se ale dokázali krátce po buly osvobodit a poslat puk až ke Svedbergovi, navíc se nepíská zakázané uvolnění a cesta domácích k Děmčenkovi povede přes celé kluziště.

57:45
    Domácí vybojovali buly v útočném pásmu.

57:09
    Výtečnou práci odvedl Popov v útočném pásmu, kde za Svedbergovou brankou naháněl domácí hráče s pukem a znepříjemnil jim značnou měrou jejich pokus o rozehrávku.

56:16
    Ne, domácím se vůbec nedaří udržet puk ve třetině hostů, kteří často bez větších problémů posílají kus černé gumy do bezpečí střední zóny. A nejinak je tomu i nyní, necelé čtyři minuty před koncem třetí dvacetiminutovky.

55:45
    Čeljabinsk však drží puk převážně u branky soupeře a nepouští domácí do závěrečného tlaku.

55:15
    Děmčenko chytá puk do lapačky po střele obránce Bodrova. Hra je přerušena vhazovat se bude před brankou Traktoru.