Kärpät – Rauma 2:2 (kon.) | Frölunda – Davos 1:1 (kon.)
Kärpät Oulu
2:2 (0:0, 1:1, 1:1)
Lukko Rauma
Úterý 19.01.2016, 17:30 • Oulun Energia Areena, Oulu (kapacita: 6.614) • Hokejová Liga mistrů

52:43
    A Lukko dostává početní výhodu. Za hákování je potrestán Esa Pirnes (OUL).

42:27
    Šance na vstřelení třetí a možná rozhodující branky domácích. Na lavici hanby usedá Sheldon Brookbank (RAU), který se provinil hrubostí.

32:45
    Janne Niskala (RAU) dostává dvě trestné minuty za hákování.

29:57
    Hosté mají šanci na vyrovnání. Esa Pirnes (OUL) dostává dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

26:13
    Až teď získali puk hosté a Ville Hyvärinen (OUL) míří na trestnou lavici. Dvě trestné minuty za hákování.

17:01
    Po zákroku Aittokallia se před bránou domácích strhla šarvátka a vše končí vyloučením. Na trestnou lavici usedá Nestori Lahde (RAU), který sekl domácího gólmana.

07:43
    Máme tady první vyloučení zápasu. Miro Aaltonen (OUL) si jde odsedět dvě minuty za držení hole.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 27. Pyörälä (Aho, Nutivaara), 42. Nutivaara (Puljujärvi, Laatikainen) – 32. Koivisto (Asplund, Lahti), 55. Lahti

Kärpät Oulu: Aittokallio (Lehtonen) – Masuhr, Kukkonen, Laatikainen, Nutivaara, Pentikainen, Hakanpaa – Niemi, Ikonen, Mäenalanen – Pyörälä, Aho, Puljujärvi – Huml, Aaltonen, Junttila – Kestila, Kalapudas, Keranen – Pirnes, Piispanen
    Lukko Rauma: Zapolski (Rinne) – Virtanen, Niskala, M.Koivisto, Ahonen, Hyvärinen, Brookbank, Jaatinen, Tommila – Vahalahti, Nurmi, Gagnon – Lahti, T.Koivisto, Asplund – Piitulainen, Suuronen, Lähteenmäki – Sipilainen, Riska, Lahde

Rozhodčí: Gordon Schukies (GER), Marcus Vinnerborg (SWE) – Jani Pesonen, Hannu Sormunen (oba FIN)
    12.01.2016
    Rauma - Kärpät 2:3

Branky a nahrávky: 10. Koivisto (Lahti, Ahonen), 11. Virtanen – 15. Kukkonen (Nutivaara, Pirnes), 45. Keränen (Nutivaara, Maenalanen), 54. Aaltonen (Puljujärvi, Laatikainen)