Třinec – Mladá Boleslav 7:0 (kon.) | Litvínov – Olomouc 1:2 (kon.) | Plzeň – Zlín 1:4 (kon.)
Mountfield HK – K. Vary 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 2:3 (kon.) | Liberec – Vítkovice 2:0 (kon.)
Sparta – Chomutov 7:1 (kon.)
HC Sparta Praha
7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
Piráti Chomutov
Pátek 22.01.2016, 18:30 • O2 arena • Tipsport extraliga • 38. kolo

Sparta ovládla první utkání Holdu proti Chomutovu 7:1! To je pro dnešek vše, díky za pozornost.

Nejlepší hráči

Daniel Přibyl (SPA)
    Jan Rutta (CHM) (20:57:23)

59:58
    Pöpperle má puk v lapačce a ještě se bude vhazovat v pásmu Sparty.

59:24
    Ještě jedno zakázané uvolnění hostů v závěru zápasu.

58:31
    O2 arenou už obíhá mexická vlna na znamení dnešního povedeného sparťanského večera.

58:19
    Zakázané uvolnění hostů. Hra se přesune před Čecha.

57:39
    Sparta je v pěti.

57:35
    Hřebejk zcela zbytečně po ráně od modré čáry a Pöpperleho zákroku ještě osekával domácího gólmana. Vše se ale obejde bez trestu.
    55:44 Jan RUTTA - 7:1

55:44
    Piráti právě vstřelili branku!
    Tomáš Pöpperle dnes čisté konto neudrží. Svoji střelu otřel o tyčku JAN RUTTA a puk následně zapadl do branky. Bez asistence.

55:39
    Chomutov si zahraje dlouhou přesilovku pět na tři. Dvě minuty pro Kudrnu za vysokou hůl.

55:28
    Chomutov je kompletní, začíná jeho zkrácená přesilová hra.

54:41
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Hrbas dostává dvě minuty za podražení. Hraje se čtyři na čtyři.

53:48
    Hlasatel právě ohlásil návštěvu 14243 diváků, což je nový divácky rekord Sparty v O2 areně.

53:28
    Dvě minuty za hrubost inkasuje Adam Jánošík.

53:17
    Na ledě se teď trochu přiostřilo, bude se opět vylučovat v týmu hostů po jednom ze soubojů u mantinelu. Sudí signalizují trest.

51:17
    Hlinka se dostal do úniku, ale neměl rychlost, jeden z bránících hráčů jej křižoval a jeho pokus si Čech pohlídal.

50:57
    Vhazování ve středním pásmu.

50:00
    Zaplněná O2 arena si užívá výborný hokej ze strany domácího týmu....

Robin Mana

Branky a nahrávky: 2. Čajkovský (Klimek), 3. Sabolič (Klimek, Hamilton), 15. Buchtele (Přibyl, Mikuš), 25. Buchtele (Přibyl, Procházka), 28. Polášek (Sabolič), 47. Hlinka (Buchtele, Přibyl), 48. Hlinka (Forman) – 56. Rutta

HC Sparta Praha: Pöpperle – Eminger, Polášek (A), Švrček, Čajkovský, Hrbas, Mikuš, Kalina – Netík (A), Přibyl, Buchtele – Hamilton, Klimek, Sabolič – Forman, Hlinka (C), Kumstát – Procházka, Dragoun, Kudrna.Trenér: Josef Jandač.
    Piráti Chomutov: Kristan (od 28. Čech) – Skinner, Rutta, Jánošík, Valach, Pereťagin, Dlapa, Mrázek, Blaha – Tomica, Červenka, Pospíšil – Vondrka (C), Růžička, Květoň – Sklenář, Kämpf, Hřebejk (A) – Ölvecký, Dušek, Kaše. Trenér: Vladimír Růžička.

Rozhodčí: Fraňo, Souček – Jindra, Zíka

Diváci: 14243