Lipt. Mikuláš – Bardejov 2:4 (kon.) | Michalovce – Prešov 4:7 (kon.) | Senica – Humenné 0:0 (zruš.)
Pov. Bystrica – Trnava 10:3 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 4:1 (kon.) | Detva – Nové Zámky 0:1 (kon.)
HC Topoľčany
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 22.01.2016, 18:00 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

Aspoň v poslednom vzájomnom zápase základnej časti mali navrch domáci. Topoľčany si výhrou 4:1 posilnili svoju pozíciu v play-off. Ďakujeme za pozornosť. (20:12:53)

55:40
    Spišská Nová Ves – Boris Krempaský – dve minúty za seknutie.

53:41
    Spišská Nová Ves – Branislav Cvengroš – dve minúty za podrazenie.

50:19
    Topoľčany dali gól!
    Žochári strieľajú gól aj v tretej tretine, svoj druhý v zápase pridal po spolupráci bývalých žilinských spoluhráčov ADRIÁN LIPOVSKÝ.
    Asistencie: Patrik Jarab a Jaroslav Niník.

Dnešné stretnutie sleduje 299 divákov.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Strely na bránu v druhej tretine 13:12, priebežne 20:22.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:35
    Spišská Nová Ves – trest pre hráčsku lavicu – dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.