Boston – Vancouver 2:4 (kon.) | New Jersey – Ottawa 6:3 (kon.) | Columbus – Calgary 2:4 (kon.)
Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (kon.) | Toronto – Carolina 0:1 (po pr.) | Tampa – Chicago 2:1 (kon.)
Winnipeg – Nashville 1:4 (kon.) | Dallas – Edmonton 3:2 (kon.) | Arizona – San Jose 1:3 (kon.)
Los Angeles – Minnesota 0:3 (kon.)
Toronto Maple Leafs
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Carolina Hurricanes
Pátek 22.01.2016, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

To je ode mě pro dnešek vše. Loučím se s Vámi, přeji hezký zbytek dne a zase někdy na počtenou. (04:27:44)

3. Jorda Staal (CAR) 1+0

Je dobojováno! Z dnešního bojovného utkání, ve kterém hrály největší roli výkony obou brankářů, si odnáší vítězství v prodloužení hosté z Caroliny poté, co se trefil v závěru třetí minuty prodloužení Jordan Staal. Dnes nevyhrál podle mě lepší celek, nýbrž ten šťastnější.

62:54 Jordan STAAL - 0:1

62:54
    Carolina právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JORDAN STAAL, který se protlačil kolem mantinelu až do útočného pásma a vystřelil. S jeho ránou si nicméně Reimer poradil, ale vyrazil ji jen pře sebe, kde se ji snažil dorazit Justin Faulk. Ani jeho dorážka však nebyla úspěšná, a tak puk dorazil do brány až dorazivší Staal, který tak rozhoduje a ukončuje dnešní napínavé klání. Asistence: Justin Faulk a Brett Pesce.

62:13
    Situace se ale opět změnila a Nazem Kadri měl na své holi vítěznou branku. To by ale Carolině nemohl chytat dnes skvěle připravený Lack.

61:44
    Nyní jsou u puku ale hosté, kteří se snaží proniknout do útočného pásma.

61:11
    Tak teď Eddie Lack opět podržel své spoluhráče po další akci domácích.

60:34
    Jordan Staal se dostal do zakončení, ale Reimer mu nedovolil skórovat.

Parenteau se snažil s pukem něco vymyslet v útočném pásmu, ale nebyl ve své snaze příliš úspěšný, a puk tak dostali na hole hosté.

60:01

Ano, je to tak! Ani třetí třetina nepřinesla rzuzlení, a tak, jelikož diváci v domácí hale Toronta neviděli po šedesáti minutách žádnou branku, přichází prodloužení, které se bude hrát tradičním způsobem třech hráčů proti třem, a to po dobu pěti minut.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:31
    I když se hosté snaží ještě o nějaký poslední nápor, myslím, že dnešní utkání už téměř se stoprocentní jistotou dospějě do prosloužení.

58:42
    Tak teď mělo Toronto pravděpodobně poslední šanci na skórování, ale v úniku dvou jeho hráčů nedokázalio skórovat.