Boston – Vancouver 2:4 (kon.) | New Jersey – Ottawa 6:3 (kon.) | Columbus – Calgary 2:4 (kon.)
Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (kon.) | Toronto – Carolina 0:1 (po pr.) | Tampa – Chicago 2:1 (kon.)
Winnipeg – Nashville 1:4 (kon.) | Dallas – Edmonton 3:2 (kon.) | Arizona – San Jose 1:3 (kon.)
Los Angeles – Minnesota 0:3 (kon.)
Dallas Stars
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Edmonton Oilers
Pátek 22.01.2016, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:24:58)

Edmonton Oilers: 7

Utkání končí těsným vítězstvím Dallasu, který byl po celý zápas přece jenom lepším týmem. V závěru třetí třetiny se sice Edmontonu, zásluhou pozorného Ničuškina, podařilo snížit na rozdíl jediné branky, ale převaha Dallasu byla patrná i v závěrečné, minutu a půl trvající power-play Olejářů, kteří se v podstatě nedostali do útočného pásma...

59:40
    Oddechový čas pro domácí.

59:40
    Nakonec se puk ocitá na ochranné síti a hra je přerušena, bude se ale vhazovat po pravici Niemiho.

59:35
    Edmontonu se ale zatím nedaří usadit v útočném pásmu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Seguin neúspěšně bojuje o puk ve středním pásmu.

58:30
    A je to tady, Talbot je venku z branky, Edmonton hraje v šesti!

58:15
    Probíhá poslední dvouminutovka, hosté to budou zkoušet v šesti.

57:46
    U branky Dallasu se hráči obou týmů "chytli" po "sprše" Janmarka.
    56:57 Nail JAKUPOV - 3:2

56:57
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Čeká nás ještě drama! NAIL JAKUPOV se dokázal prosadit, kdy využil toho, že jeden z obránců Dallasu zlomil hůl a z levé strany prostřeluje Niemiho. Asistence: Benoit Pouliot.

56:20
    Edmonton dostává puk ze třetiny a hosté mohou zaútočit.

55:00
    Přesně pět minut před koncem třetí třetiny se vhazuje po levici Niemiho.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 2. Spezza (Oduya), 34. Benn, 38. Jokipakka (Eakin, Spezza) – 38. Purcell (Schultz, Hall), 57. Jakupov (Pouliot)

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Lindell, Jokipakka – Jamie Benn, Seguin, Sharp – Ničuškin, Eakin, Spezza – Roussel, Janmark, Hemský – Moen, Fiddler, Eaves
    Edmonton Oilers: Talbot (Nilsson) – Sekera, Fayne, Davidson, Schultz, Nurse, Gryba – Hall, Draisaitl, Purcell – Klinkhammer, Pouliot, Eberle – Kassian, Letestu, Pakarinen – Hendricks, Lander, Jakupov

Rozhodčí: Hebert, Rehman – Gibbs, Driscoll

Diváci: 18 532