Kometa Brno – Zlín 5:6 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 4:3 (po pr.) | HC Plzeň – Liberec 5:3 (kon.)
Letňany – Č. Budějovice 2:5 (kon.) | Vsetín – K. Vary 1:3 (kon.) | Pardubice – Kladno 2:3 (kon.)
Poruba – Jihlava 8:5 (kon.) | Opava – Havlíčkův Brod 0:8 (kon.) | Sparta – Třinec 4:5 (kon.)
Chomutov – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Slavia – Vítkovice 7:4 (kon.) | Havířov – HC Litvínov 5:9 (kon.)
Mountfield HK
4:3 (0:2, 1:0, 2:1 - 1:0)
HC Olomouc
Pátek 22.01.2016, 15:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Extraliga staršího dorostu • 7. kolo
    Brusle se někdy dají využít i trošku jiným způsobem :)

Happy Thanksgiving, everyone! #MadeOfHockey #FitToCarveTurkey

Zveřejnil(a) CCM Hockey dne 26. listopad 2015

Tímto se s Vámi loučím od tohoto onlajn přenosu a někdy příště napočtenou. (17:18:53)

Ačkoliv utkání skončilo až v prodloužení, herně se lépe převedl domácí celek a to jednoznačně. Přehrával svého soupeře jak na puku, tak i v pásmu, kde si vytvářel mnohem více šancí. vše muselo ukončit až prodloužení, ve kterém se trefil do pravého horního rohu branky Kryštof Pažourek. Olomouc tak odjíždí zpátky na Moravu pouze s jedním bodem, za který může být ještě ráda.

62:36
    Hradec právě vstřelil branku!
    A je tu konec utkání, které oslavuje domácí tým. KRYŠTOF PAŽOUREK střílel přes olomouckého obránce, přes něhož neviděl Adam Schejbal na střelu hradeckého útočníka. ta šla krásně do pravého horního rohu. Bez asistence.

62:16
    Olomouc razí pryč z pásma a tlak si momentálně vytváří ona.

61:44
    Mountfield se snažil dostat zpět do pásma Hanáků. Jejich akce ale byla pozastavena ofsajdem.

61:07
    Finta Jakubu Muškovi nevyšla a Hradec ztratil útočné pásmo.

60:53
    Hra musela být přerušena poté, co byl rozhodčí trefen pukem do plexiskla.

60:12
    Hra se zatím odehrává ve středním pásmu, obě obrany jsou zatím opatrné.

60:01

Protože stav po třetí třetině je nerozhodný, bude následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

59:33
    A je to tam! Zřejmě se jde do prodloužení. Kryštof Hroudný pálil od modré, jeho střelu ještě ztečoval ŠTĚPÁN MATĚJČEK a ta prošla mezi nohama hostujícího golmana. Asistence: Kryštof Hroudný, Radim Šalda.

59:19
    Zakázané uvolnění Olomouce. Bule bude následovat před olomouckou brankou.

59:13
    Olomoucký hráč zalehl puk ve svém pásmu u mantinelu. Hra bude pokračovat před Adamem Schejbalem.

59:02
    Hradečtí hrají bez golmana v šesti hráčích v poli.

58:37
    Kryštof Hroudný pálil na bránu, jeho střela opět mohla lámat hlavy hráčům, co mu stáli v cestě.

57:38
    Jaroslav Dvořák si vybruslil z rohu přímo před Adama Schejbala. Ten si jeho střelu odrazil do rohu hřiště.

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 34. Pohl (Hejna), 45. Maršík (Hroudný, Pažourek), 60. Matějček (Hroudný, Šalda), 63. Pažourek – 4. Beier, 10. Pěcha (Urban, Machálek), 55. Skopal (Beier, Pěcha)

Mountfield HK: Bartozel (Kouba) – Muška, Brádler, Gaspar, Pohl, Hroudný, J. Moník, Šalda – Hašek, Mašín, Matějček "C", Pažourek, Havelec, Jirásek, Dvořák, Štohanzl, F. Moník, Pokorný, Hejna, Maršík, Hidveghy.
    HC Olomouc: Schejbal (Galuška) – Murla, Mader, Štreit, Holiš, Rutar – M. Urban,¨M. Zabloudil "C", Husták, Beier, Janků, Pěcha, Skopal, Hajšman, Machálek, Kořenek, Říčka. Trenér: Pavel Sedlák.

Rozhodčí: Veselý – Budínský, Zeman