Třinec – Mladá Boleslav | 7:0 (kon.) | | | Litvínov – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Plzeň – Berani Zlín | 1:4 (kon.) |
Mountfield HK – Karlovy Vary | 4:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Pardubice | 2:3 (kon.) | | | Liberec – Vítkovice | 2:0 (kon.) |
Sparta – Chomutov | 7:1 (kon.) |
Boston – Vancouver | 2:4 (kon.) | | | New Jersey – Ottawa | 6:3 (kon.) | | | Columbus – Calgary | 2:4 (kon.) |
Pittsburgh – Philadelphia | 4:3 (kon.) | | | Toronto – Carolina | 0:1 (po pr.) | | | Tampa – Chicago | 2:1 (kon.) |
Winnipeg – Nashville | 1:4 (kon.) | | | Dallas – Edmonton | 3:2 (kon.) | | | Arizona – San Jose | 1:3 (kon.) |
Los Angeles – Minnesota | 0:3 (kon.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 2:1 (kon.) |
Kometa Brno – Berani Zlín | 5:6 (kon.) | | | Mountfield HK – Olomouc | 4:3 (po pr.) | | | HC Plzeň – Liberec | 5:3 (kon.) |
Letňany – Č. Budějovice | 2:5 (kon.) | | | Vsetín – Karlovy Vary | 1:3 (kon.) | | | Pardubice – Kladno | 2:3 (kon.) |
Poruba – Jihlava | 8:5 (kon.) | | | Opava – Havlíčkův Brod | 0:8 (kon.) | | | Sparta – Třinec | 4:5 (kon.) |
Chomutov – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Vítkovice | 7:4 (kon.) | | | Havířov – HC Litvínov | 5:9 (kon.) |
Vítkovice – Jihlava | 4:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Karlovy Vary | 1:3 (kon.) | | | Sparta – Chomutov | 3:2 (kon.) |
Pardubice – Slavia | 1:4 (kon.) |
Banská Bystrica – Poprad | 8:2 (kon.) | | | Košice – Piešťany | 6:2 (kon.) | | | Skalica – Zvolen | 5:3 (kon.) |
Žilina – Trenčín | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Nitra – Martin | 2:1 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Bardejov | 2:4 (kon.) | | | Michalovce – Prešov | 4:7 (kon.) | | | Senica – Humenné | 0:0 (zruš.) |
Pov. Bystrica – Trnava | 10:3 (kon.) | | | Topoľčany – Spišská N. Ves | 4:1 (kon.) | | | Detva – Nové Zámky | 0:1 (kon.) |
Přerov – HK MD Šumperk | 7:2 (kon.) |
Rosice – Boskovice | 3:8 (kon.) | | | Pubec Plzeň – Nejdek | 2:5 (kon.) |
Poruba – Frýdek-M. | 6:2 (kon.) | | | Přerov – Uničov | 8:3 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 5:4 (2:1 po s.n.) |
konec
HC Košice
6:2
(0:1, 4:0, 2:1)
ŠHK 37 Piešťany

Lukáš Pancurák
Branky a nahrávky:
30. Češík (Deyl, Bicek), 32. Češík (Varga, Lelkeš), 33. Macejko (Spilar, Jenčík), 35. Bartánus (Češík, Bicek), 46. Bicek (Deyl), 59. Varga (Lelkeš) – 20. Saliji (Filip), 55. Brancis (Petráš, Mikula)
Rozhodčí: Lokšík – Gajan, Bednár
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Košice:
Riečický (Halász) – Deyl, Dudáš, Mikuš, Chovan, Šedivý, Macejko, Cebák – Bartánus, Suja, Bicek – Bartoš, Jenčík, Spilar – Varga, Češík, Lelkeš – Bortňák, Boltun, Milý – Hrnka
Náhradníci:
Trenér:
ŠHK 37 Piešťany: Košarišťan – Gipters, S. Hudec, Hluch, Filip, Trefný, Svetlík, Pokorný – Tibenský, Tomčák, Hrehorčák – Saliji, Holovič, J. Ručkay – Kučera, Brancis, Šimíček – Petráš. Kolena, Mikula
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
ŠHK 37 Piešťany: Košarišťan – Gipters, S. Hudec, Hluch, Filip, Trefný, Svetlík, Pokorný – Tibenský, Tomčák, Hrehorčák – Saliji, Holovič, J. Ručkay – Kučera, Brancis, Šimíček – Petráš. Kolena, Mikula
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lokšík – Gajan, Bednár
Diváci:
Konečný výsledok: 6:2
Pomer striel v dnešnom zápase: 44:14
S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (19:35:39)
Prakticky okamžite sa ale Košice rozhodli znegovať moje slová a pridávajú aj šiesty gól do siete súpera. TIBOR VARGA opäť rozjasal domáce tribúny. Asistencia: Richard Lelkeš.
Napriek tomu dokázali hostia nájsť recept na obranu svojho súpera a pridávajú druhý gól v zápase. Strelecky sa presadil EDGARS BRANCIS. Asistencie: Samuel Petráš, Ondrej Mikula.
Gól si pripísal JIŘÍ BICEK. Bicekova rana si presný zásah priam žiadala. Utešená strela z kruhu na vhadzovanie nedala Košarišťanovi šancu na úspešný zákrok. Asistencia: Radek Deyl.
Pomer striel po druhej tretine: 27:9
Tretia tretina sa začne približne o 19:07.
Dokonalá akcia Košíc azda nepotrebuje ani komentár. Nacvičený signál, ktorý priniesol finálnu prihrávku na ľavú stranu, kde stál nikým nepokrytý MAREK BARTÁNUS. Kapitán domácich už nemal problém skórovať. Asistencie: Matej Češík, Jiří Bicek.
Tak sa na to pozrite! Košice zavelili k tak dokonalému obratu, že domáci fanúšikovia ani len nestíhajú počítať góly! Steel arénou znie pieseň „Macejko“, presadil sa totiž práve MIROSLAV MACEJKO. Asistencie: Gabriel Spilar, Richard Jenčík.
Košice boli aj po úvodnom góle naďalej veľmi aktívne, preto musel Košarišťan loviť zo svojej siete ďalší puk. Dnes po druhýkrát sa presadil MATEJ ČEŠÍK. Asistencie: Tibor Varga, Richard Lelkeš.
A je vyrovnané! Košice využili výhodu presilovej hry, keď si dokázali dobre rozostaviť obranu svojho súpera a strelecky sa tak mohol presadiť MATEJ ČEŠÍK. Asistencie: Radek Deyl, Jiří Bicek.
Pomer striel po prvej tretine: 12:6
Druhá tretina sa začne približne o 18:15.
Varga sa medzičasom vrátil na ľadovú plochu, Piešťany sa ale aj napriek tomu ujali vedenia. Postaral sa o to SAMIR SALIJI. Asistencia: Richard Filip.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.
HC Košice: Riečický (Halász) – Deyl, Dudáš, Mikuš, Chovan, Šedivý, Macejko, Cebák – Bartánus, Suja, Bicek – Bartoš, Jenčík, Spilar – Varga, Češík, Lelkeš – Bortňák, Boltun, Milý – Hrnka
ŠHK 37 Piešťany: Košarišťan – Gipters, S. Hudec, Hluch, Filip, Trefný, Svetlík, Pokorný – Tibenský, Tomčák, Hrehorčák – Saliji, Holovič, J. Ručkay – Kučera, Brancis, Šimíček – Petráš. Kolena, Mikula
Rozhodca: Lokšík – Gajan, Bednár.
20. september 2015. Práve to je dátum, kedy sa v Steel aréne podarilo naposledy zvíťaziť inému tímu, ako domácemu HC Košice. Domáci majster tak ťahá viac než štvormesačnú šnúru víťazstiev na domácej pôde, pričom to boli práve Piešťany, ktoré sa ako posledný hosťujúci celok tešili z výhry v metropole východu.
HC Košice prežil hororový úvod sezóny. Jeho hráči sa ale dokázali pozviechať, dôsledkom čoho je v súčasnosti 1. priečka tabuľky, ktorú Košice okupujú so ziskom 89 bodov za 23 výhier v riadnej hracej dobe, 8 po predĺžení, respektíve samostatných nájazdoch a v 4 prípadoch sa Košice tešili aspoň z bodu. Ich skóre činí pomer 124:71 gólov.
ŠHK 37 Piešťany bojovali na začiatku sezóny s vážnymi existenčnými problémami, pričom sa vravelo dokonca o konci klubu z tohto kúpeľného mesta. Všetko je to ale minulosťou a hostia si stále držia postupové nájde, keď sa zubami-nechtami držia 8. priečky, ktorá by im zaručovala postup do play-off. Piešťany majú na svojom konte 56 bodov za 15 víťazstiev po riadnej hracej dobe, 4 po predĺžení a 3 prehry po predĺžení. Ich skóre činí nepriaznivý pomer 110:125 gólov.