Malaga – Barcelona 1:2 (kon.) | Espanyol – Villarreal 2:2 (kon.) | Granada – Getafe 3:2 (kon.)
Rayo Vallecano – Celta Vigo 3:0 (kon.)
Espanyol Barcelona
2:2 (2:1)
Villarreal CF
Sobota 23.01.2016, 18:15 • Power8 Stadium, Cornella de Llobregat • Španělská LaLiga • 21. kolo

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (20:21:49)
    Žlutá ponorka nakonec musela vzít zavděk jedným získaným bodem.

Je dobojováno! Před zápasem by fotbalisté Espanyolu výsledek 2:2 a získaný bod zřejmě brali, domácí ale být spokojeni nemohou, poněvadž o vítězství přišli až pět minut před koncem, kdy na konečných 2:2 vyrovnal Mateo Musacchio.

90+3

90+2
    Po faulu Musacchia bude mít domácí gólman Pau López spoustu času na rozehrávku, zdá se, že je o osudu utkání rozhodnuto...

90+1
    Domácí ale z rohového kopu nic nevytěžili a ani Villarrealští už se nikam neženou. Vše nasvědčuje tomu, že se dnešní soupeři o body spravedlivě rozdělí.

90
    Asensio na sklonku devadesáté minuty vybojoval rohový kop pro domácí, sudí Pérez mezitím prozradil, že nastaví tři minuty!

89
    A protože Gerard Moreno už na svém kontě jednu žlutou kartu měl, zápas pro něj předčasně končí!

89
    Gerard Moreno a Víctor Álvarez vidí za protesty žlutou kartu.
    88. Mateo MUSACCHIO - 2:2

88
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Máme vyrovnáno, žlutá ponorka se dočkala pár minut před koncem! V nepřehledné situaci před Pauem Lópezem se nejrychleji zorientoval MATEO MUSACCHIO, jenž doklepl centr Denise Suáreze do sítě!

87
    Centr Bruna Soriana z levé strany dokázal teprve devatenáctiletý Marco Asensio odvrátit do zámezí, hosté budou vhazovat.

86
    Hosté zahrávali další rohový kop, Mario Gaspar ale v pádu nedokázal usměrnit Suárezův centr mezi tři tyče.

85
    Střídající Léo Baptistão pronikl z pravé strany až do pokutového území po vzoru Arjena Robbena a poté vypálil, jeho přízemní střela ale proletěla o nějaký ten metr vedle levé tyče.

84
    Přihrávka Cédrica Bakambua byla hodně nepřesná, Manu Trigueros si ale nakonec poradil, a akce žluté ponorky tak může vesele pokračovat.

82
    Velezkušený Daniele Bonera odvrátil centr z levé strany do autu, modrobílí tak budou vhazovat. Příznivci Espanyolu jsou na nohou, domácí totiž s blížícím se koncem drží míč na svých kopačkách.

81
    Marco Asensio byl o míč v dobré palebné pozici na poslední chvíli připraven, Espanyol ale bude mít k dispozici rohový kop.

80
    V Cornelle de Llobregat se nám již rozběhla závěrečná desetiminutovka tohoto atraktivního zápasu, hosté to ještě nebalí a stále kombinují na útočné polovině.

Vojtěch Balon

Branky: 4. F. Caicedo (Diop), 40. G. Moreno (Burgui) – 24. Trigueros (Soldado), 88. Musacchio (Denis Suárez)

Karty:   36. Jordán (ESB), 56. G. Moreno (ESB), 79. Sevilla (ESB), 89. V. Álvarez (ESB) – 56. J. Costa (VLR)   89. G. Moreno (ESB)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:6. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:13.
    Espanyol Barcelona: Pau López – Javi López, Álvaro González, Roco, R. Duarte – Diop, Jordán – G. Moreno, Asensio, Burgui (68. V. Álvarez) – F. Caicedo (42. Sevilla).
    Náhradníci: Bardi – V. Álvarez, Abraham González, Sylla, Sevilla, Ciani, Fuentes.

Villarreal CF: Aréola – M. Gaspar, Musacchio, Bailly (47. Bonera), J. Costa – J. dos Santos (65. Baptistão), Trigueros, B. Soriano, Denis Suárez – Bakambu, Soldado.
    Náhradníci: Barbosa – Leiva, Antonio Rukavina, Bonera, Baptistão, Pina, Castillejo.

Rozhodčí: Pérez – Matías, Hernández