Havlíčkův Brod – Děčín 8:5 (kon.) | Písek – Tábor 2:5 (kon.) | Klášterec nO – Vrchlabí 6:3 (kon.)
Nový Jičín – Technika Brno 0:3 (kon.) | SHK Hodonín – Poruba 2011 4:3 (po pr.) | Opava – Frýdek-M. 1:4 (kon.)
Mor. Budějovice – Kopřivnice 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 1:8 (kon.) | Kolín – Sokolov 10:3 (kon.)
Klatovy – Bílina 0:0 (odl.) | Vsetín – SK Karviná 5:1 (kon.) | Trutnov – Řisuty 6:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Nymburk 6:9 (kon.) | Pelhřimov – Kobra 0:0 (odl.) | Jablonec n/N – Žďár n/S 4:8 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
4:8 (1:3, 3:5, 0:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 23.01.2016, 18:002. liga skupina Západ • 29. kolo

Utkání skončilo výhrou Žďáru nad Sázavou. Ve druhé třetině měli hráči obou mužstev velice přesnou mušku a nasázeli brankářům osm branek. V poslední části zápasu již branka nepadla. Za hosty se dvakrát prosadil Pleva se Štěpánkem. (20:34:35)

Žďár právě vstřelil branku!
    Osmý gól hostí vstřelil MARTIN PLEVA. Asistence: Petr Štěpánek.

38:00
    Žďár zvyšuje náskok a vede o tři branky. Autorem gólu byl LUBOŠ KUNSTMÜLLER. Asistence: Petr Štěpánek.

27:10
    Autorem branky byl PETR ŠTĚPÁNEK. Bez asistence.

27:10
    Hosty posílá do vedení MARTIN GREGAR. Bez asistence.

27:03
    Vlci právě vstřelili branku!
    TOMÁŠ ČECHURA vyrovnává. Asistence: Tomáš Demel, Michal Nevyhoštěný.

22:00
    Domácí přidávají další gól, jeho autorem byl JAN ŠULC. Bez asistence.

21:30
    Gól domácích dává DANIEL NEVYHOŠTĚNÝ. Asistence: Tomáš Demel, Jiří Peřina.

21:00
    Hned v první minutě druhého dějství se mění skóre. Čtvrtou branku hostí dává PETR ŠTĚPÁNEK. Asistence: Luboš Kunstmüller.

20:01

20:00

20:00
    Domácí celek koriguje skóre na 1:3. Autor branky je KAMIL BŘÍŠKA. Asistence: Lukáš Tondr.

17:00
    Žďár v první třetině dominuje a potvrzuje to i brankově další gól přidal ADAM RAŠNER. Asistence: Ondřej Kovářů.

17:00
    Hosté vedou už o dvě branky. Po pěkné kombinační souhře je autorem branky LIBOR STŘECHA. Asistence: David Vítek.

08:00
    Žďár nad Sázavou jde do vedení v dnešním zápase po přihrávce Bureše se prosazuje MARTIN PLEVA. Asistence: Lukáš Bureš.

Tomáš Kučera

Branky a nahrávky: 20. Bříška (Tondr), 22. Nevyhoštěný (Demel, Peřina), 22. Šulc, 28. Čechura (Demel, Nevyhoštěný) – 8. Pleva (Bureš), 17. Střecha (Vítek), 17. Rašner (Kovářů), 21. Štěpánek (Kunstmüller), 28. Gregar, 28. Štěpánek, 38. Kunstmüller (Štěpánek), 40. Pleva (Štěpánek)