Novokuzněck – Viťaz 2:3 (kon.) | Omsk – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Novosibirsk – Dynamo Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Barys – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Ufa 5:3 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 6:2 (kon.)
Toljatti – Kazaň 1:0 (1:0 po s.n.) | N.Novgorod – Jokerit 5:6 (0:2 po s.n.) | Petrohrad – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Čerepovec – Spartak Moskva 3:0 (kon.) | Riga – Minsk 0:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Sibir Novosibirsk
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Dynamo Moskva
Pondělí 25.01.2016, 14:30 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

Dnešní velmi vyrovnané utkání je u konce! HK Sibir Novosibirsk měl v dnešním utkání převahu, nicméně nebyl dostatečně produktivní, a zápas s Dinamem Moskva dospěl až do samostatných nájezdů, ve kterých se nakonec radovali hosté, neboť jediným úspěšným střelcem byl Ilja Šipov!

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA
    Alexander Salák (SIB) – nenastoupil
    Andrej Meszároš (SIB) – 0+0, 4 střely, TOI 22:53

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (17:06:41)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dinamo Moskva.
    Bonusový bod v samostatných nájezdech nakonec získává hostující celek! Jediným úspěšným střelcem v samostatných nájezdech byl ILJA ŠIPOV!

3. série
    0:1
    Domácí Maxim Šalunov musel dát, nicméně klička se mu nepovedla!

3. série
    0:1
    Alexej Cvetkov mohl rozhodnout dnešní utkání, nicméně Bespalov jeho střeludokázal vyrazit!

2. série
    0:1
    Sergej Šumakov měl příležitost srovnat stav, nicméně klička se mu nepovedla, a kotouč mu sjel.

2. série
    0:1
    Hostující Gorovikov nic nevymýšlel, a prostě vystřeli, avšak Bespalov jeho pokus vyrazil!

1. série
    0:1
    Za Novosibirsk jel jako první Konstantin Okulov, kterému se však najezd nepovedl, a jeho střela mířila mimo.

1. série
    0:1
    Jako první jel hostující Ilja Šipov, který předvedl skvěle provedený bekhendový blafák!

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pětiminutové prodloužení rozhodnutí nenabídlo, a po čištění ledu budou následovat samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:43
    Bespalov musel ještě v závěru prodloužení zasahovat proti střele Brjukvina, nicméně situaci zvládl!

64:06
    Teď však velmi dobře napadal v útočném pásmu Jurij Babenko, který vystíhl přihrávku Mironova, a hnal se dopředu. Jeho následnou střelu však zastavil výborný Bespalov!

63:43
    Dinamo je pasivní i v prodloužení, a vyčkává na konec prodloužení.

63:16
    Andrej Meszároš je v prodloužení velmi aktivní, a opět se dostal do zakončení. Jeho střelu však vyrazil Jerjomenko!

62:36
    Na druhé straně kluziště střílel z pravé strany Andrej Meszároš, jehož rána však byla sražena do ochranné sítě.
    Český obránce Michal Kempný inkasoval minulý týden v zápase s Astanou ostrý úder od Ryspajeva! Zasloužil by si kazašský útočník dodatečný trest?

Michal Kempný inakasoval minulý týden v zápase s Astanou hodně ostrý úder od Ryspajeva. Mladý kazašský útočník Kempného...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 25. leden 2016

62:19
    To na druhé straně nebezpečně vypálil obránce Mironov, jehož rána však branku Bespalova přeletěla.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 10. Kopejkin (Vorošilo), 53. Ignatovič (Sannikov) – 20. Karpov (Alexejev), 41. Pestuško (Těreščenko, Brjukvin), rozh. náj. Šipov