Manchester City – Everton 3:1 (kon.)
Manchester City
3:1 (1:1)
Everton FC
Středa 27.01.2016, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Anglický Ligový pohár • Semifinále

Ode mně je to pro tento večer vše, loučím se s vámi a zase někdy u Onlajnů, na shledanou. (22:47:45)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 5:16.

Dnes byl k vidění velice pěkný zápas se šťastným koncem pro domácí. Lépe ale začali Toffies, které poslal v 18. minutě do vedení Ross Barkley a hosté vedli v celkovém součtu 3:1. Ve 24. minutě ovšem skončila v síti tečovaná rána Fernandinha a do kabin tak šla mužstva za stavu 1:1, respektive 2:3. Možná klíčový moment nastal v 66. minutě, kdy poslal domácí manažer Pellegrini na hřiště belgického záložníka Kevina de Bruyneho. Ten se za důvěru odvděčil už za 4 minuty, kdy po trochu kontroverzní akci Sterlinga propálil Roblese a srovnal celkový stav obou zápasů na 3:3. A de Bruyne byl i u rozhodující branky, když v 77. minutě našel ideálním centrem Sergia Aguera, jenž hlavičkoval přesně. V konečném součtu tedy City porazili Everton 4:3 a postupují do finále.

Je dobojováno, ve finále Capital One Cupu se proti Liverpoolu postaví Manchester City!

90+8

90+7
    Robles zakládá možná poslední akci Toffies.

90+7
    Cleverley našel ve vápně McCarthyho, ani on si ale nepohlídal ofsajdové postavení.

90+6
    Sterling vybojoval aut na polovině soupeře, kde se domácí budou snažit ušetřit cenné vteřiny.

90+5
    Další Bainesův centr mířil na Funes Moriho, jenž se snažil vymodlit pokutový kop, už předtím mu ale byl máván ofsajd.

90+4
    Kone se snažil prosadit ve velkém zmatku před Caballerem, nakonec je z toho však jen odkop od domácí svatyně.

90+3
    De Bruyne je za potlesku tribun odnášen na nosítkách do útrob stadionu. Dá se také očekávat delší nastavení, než avizovaných pět minut.

90+1
    Nastavuje se 5 minut. De Bruyne je mezitím stále ošetřován a vypadá to, že bude muset být stažen a Citizens budou hrát o deseti.

89
    De Bruyne zůstává ve velkých bolestech na zemi, hra je tedy přerušena.

88
    Baines fauloval Navase a i on dostává žlutou kartu.

88
    Pro další Bainesův centr si došel Caballero, domácí si tak mohou opět oddechnout.