Vlašim – Žižkov 3:1 (kon.) | Karviná – Žilina 1:4 (kon.) | Śląsk – Ostrava 1:1 (kon.)
Sparta – CS Pandurii 1:1 (kon.) | Slavia – Jiangsu Suning 5:1 (kon.) | Union Berlín – Pardubice 0:0 (zruš.)
AC Sparta Praha
1:1 (0:1)
CS Pandurii Târgu Jiu
Středa 27.01.2016, 16:00 • Generali Arena • Přípravný zápas

Zápas skončil stavem 1:1, který je odpovídající výkonu obou mužstev. V prvním poločase byli aktivnější hosté, kteří toho využili ve svůj prospěch a v 17. minutě po zásluze vedli. Do druhého poločasu však nastoupila lépe Sparta, která se nenechala zahanbit a jejich převaha byla potvrzena vyrovnávací brankou. Utkání tedy skončilo po zásluze vyrovnaně.
    Děkuji za pozornost a těším se u dalších onlajn přenosů. (17:53:03)

90

90+2
    Hra se přesouvá až do středu hřiště, kde celou akci přerušil rozhodčí svou píšťalkou.

90+1
    Ani první minuta nastavení nepřinesla žádné ochlazení, Sparťanští zůstávají aktivní i nadále.

90
    Pražané se přesvědčili, že jim opravdu jde hlavičkování a i díky tomu jsou opět u míče oni.

89
    Kombinování domácího celku skončilo v autu.

88
    Sparťané nepustí své soupeře k žádné šanci!

87
    Svěřenci trenéra Ščasného se krásně zabydleli v útočné polovině, které se nehodlají vzdát.

85
    Větší šanci Pražanů měl s číslem 26 Costa, který ale trefil mimo klec.

84
    Konečně se k míči dostal po delší době tým Pandurii, dlouho bohužel balón neudrželi.

82
    Pražané nezahálí ani chvilku a už se opět ženou na útočnou polovinu.

80
    Aktivitu dotáhla Sparta až k čisté střele, která bohužel letěla mimo bránu.

79
    Sparta opět projevuje svou aktivitu v útočné polovině.

77
    Sparta rozehrála nakrátko a míč ihned utekl pryč.

77
    Rohový kop pro Spartu.

76
    Přímý kop Pandurii, který nevedl k žádné větší šanci a domácí Miller chytil střelu bez problémů.

74
    Hostující se ovšem rychle oklepali a začínají vystrkovat drápky!

73
    První větší šance hostujících, která skončila už u vápna.

72
    Sparťanští jsou naopak nabuzení vyrovnávacím gólem a soupeře téměř nepustí k míči.