Třinec – K. Vary | 2:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 5:2 (kon.) | | | Litvínov – Liberec | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Plzeň – Pardubice | 4:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Olomouc | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 5:2 (kon.) |
Chabarovsk – Dynamo Moskva | 2:5 (kon.) | | | Vladivostok – Viťaz | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Novokuzněck – HC Slovan | 2:3 (kon.) |
Novosibirsk – Záhřeb | 6:0 (kon.) | | | Čeljabinsk – Magnitogorsk | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Ufa – Nižněkamsk | 1:2 (po pr.) |
Toljatti – Jaroslavl | 2:4 (kon.) | | | Kazaň – Soči | 2:6 (kon.) | | | CSKA Moskva – Jokerit | 2:1 (kon.) |
Minsk – Spartak Moskva | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Petrohrad – Čerepovec | 6:1 (kon.) |
Linz – Znojmo | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Slavia – Č. Budějovice | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Kladno – Sparta | 8:6 (kon.) | | | Olomouc – Vítkovice | 3:6 (kon.) |
K. Vary – Pardubice | 6:1 (kon.) | | | Jihlava – Liberec | 0:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Vítkovice | 1:3 (kon.) | | | HC Plzeň – Kometa Brno | 2:9 (kon.) | | | Jihlava – K. Vary | 5:1 (kon.) |
Vsetín – Kladno | 4:2 (kon.) | | | Liberec – Třinec | 4:5 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – HC Litvínov | 7:4 (kon.) |
Poruba – Pardubice | 1:5 (kon.) | | | Opava – Letňany | 1:7 (kon.) | | | Sparta – Zlín | 1:5 (kon.) |
Chomutov – Mountfield HK | 3:2 (kon.) | | | Havířov – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) |
Česko – Švédsko | 8:2 (kon.) |
Banská Bystrica – Skalica | 5:2 (kon.) | | | Košice – Poprad | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Žilina – Zvolen | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Nitra – Trenčín | 4:3 (kon.) | | | Piešťany – Martin | 2:4 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Prešov | 2:0 (kon.) | | | Michalovce – Nové Zámky | 2:9 (kon.) | | | Senica – Trnava | 7:4 (kon.) |
Pov. Bystrica – Spišská N. Ves | 3:4 (po pr.) | | | Topoľčany – Detva | 5:4 (kon.) |
Uničov – Nový Jičín B | 9:4 (kon.) |
Jihlava – Kometa Brno | 5:10 (kon.) |
Jihlava – Kometa Brno | 2:4 (kon.) |
Poruba – Havířov | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Vsetín – SK Karviná | 8:4 (kon.) |
konec
HC Plzeň 1929
2:9
(1:1, 0:4, 1:4)
HC Kometa Brno
51:42
|
Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Matěj Chalupa – pět minut a osobní trest do konce utkání, sekání).
|
|
50:08
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Filip Král – pět minut a osobní trest do konce utkání, faul kolenem).
|
|
41:54
|
Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Josef Roubal – 2 min., sekání).
|
|
37:30
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Aleš Trnka – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
31:20
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Tomáš Mlynář – 2 min., hrubost).
|
|
21:30
|
Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Josef Roubal – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
14:17
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Roman Jeřábek – 2 min., hákování).
|
|
09:32
|
Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Michael Čechura – 2 min., sekání).
|
|
01:27
|
Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Vlastimil Kačena – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
Branky a nahrávky:
4. Chalupa (Sedláček), 59. Eret (Rubner, Sedláček) – 1. Novák (Král), 24. Ferda (Hasoň, Čejka), 27. Ferda (Král), 31. Knap (Čejka), 37. Knap (Čejka), 43. Čejka (Trnka), 44. Svoboda (TS), 45. Krejčí (Matula, Kunc), 60. Čejka (Hasoň, Ferda)
Rozhodčí: Sýkora – Jelínek, Malý
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Plzeň 1929:
Krasanovský (od 37. R. Červenka) – Kačena, Štěpánek, Staněk, Váchal, Čada, Sysel, Čechura, Sedláček – Váňa, Rubner "A", Pour, Chalupa, M. Červenka, Eret, Straka, D. Roubal "C", Kovařík, Penc, Hanzlík "A", J. Roubal
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Trnka "A", Zukal, Král, Jeřábek, Petrla, Jurnečka – Čejka, Hasoň, Ferda "C", Mlynář "A", Škvrně, Knap, Frydrych, Krejčí, Matula, Novák, Svoboda, Kunc
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Trnka "A", Zukal, Král, Jeřábek, Petrla, Jurnečka – Čejka, Hasoň, Ferda "C", Mlynář "A", Škvrně, Knap, Frydrych, Krejčí, Matula, Novák, Svoboda, Kunc
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sýkora – Jelínek, Malý
Diváci:
Jan Picka