Angers – Monaco 3:0 (kon.) | Troyes – Nantes 0:1 (kon.) | Lorient – Remeš 2:0 (kon.)
GFC Ajaccio – Montpellier 0:4 (kon.) | Bastia – Lyon 1:0 (kon.) | Toulouse – Guingamp 1:2 (kon.)
FC Lorient
2:0 (1:0)
Stade de Reims
Sobota 30.01.2016, 20:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir, Lorient • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 23. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:58:33)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:9. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 15:14.

Utkání je u konce a body zůstávají domácímu týmu. Lorient svého soupeře ve druhé půli prakticky k ničemu nepustil a sám v 51. minutě přidal druhou trefu. I ta padla po rohovém kopu, když Jouffre našel hlavu Zarga Tourého a ten upravil na 2:0. Hostům se nedala upřít snaha, jenže koncovka dnes nebyla silnou stránkou týmu z Reimsu. Největší šanci měl Devaux, jeho hlavičku zvládl Lecomte vyrazit. Lorient je po této výhře na 11. místě s 30 body, Reims je osmnáctý s 23 body.

90+3

90+3
    Příliš mnoho přihrávek a žádná střela, to je obraz posledních vteřin utkání a snahy hostů o korekci skóre.

90+2
    Hned dva hráči si naskočili na Diegův centr, ani jeden z nich však na míč nedosáhl. Ten tak skončil v zámezí.

90+1
    Hosté mají k dispozici přímý kop, u míče je už nachystaný Diego.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

90
    Domácí brankář musel z brankové čáry a když už měl míč na noze a měl i prostor, doběhl s ním až k půlící čáře.

89
    Bifouma sice zvládl obehrát Tourého, následný centr před Lecomteho branku však postrádal přesnost. Domácí si mohli oddechnout.

88
    Diego centroval z levé strany, dal však do toho až příliš energie a míč tak skončil v zámezí.

87
    Hosté neuspěli ani při pokusu o útok v podobě Mfulua, domácí jsou u míče.

86
    A další nepřesný Diegův pokus...

85
    Poslední změna v hostujícím dresu, dolů jde Hamari Traoré, na závěrečné minuty nastoupil Omenuke Mfulu.

84
    Akci hostů táhl po pravé straně Traoré, je to ale opravdu pomalé.

83
    Hostům dnes není přáno. I když se už někdo dostane do zakončení, přijde nepřesná rána, nebo zblokování, tak jako v tomto případě.