Frýdek-Místek – Hlučín 13:2 (kon.) | Pardubice – Union 2013 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Žižkov 4:0 (kon.)
Teplice – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Sereď 1:2 (kon.) | Sokolov – Hr. Králové 1:3 (kon.)
Vlašim – Liberec jun. 2:3 (kon.) | Dunajská Streda – Győr 1:1 (kon.) | B. Bystrica – Poprad 1:0 (kon.)
Karviná – Katowice 1:1 (kon.) | Miedź – Opava 2:3 (kon.) | Senica – Třinec 3:0 (kon.)
Skalica – Znojmo 0:0 (kon.) | Michalovce – Prešov 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Rapid 2:2 (kon.)
MTK Budapešť – Jihlava 0:1 (kon.) | FK Voždovac – Brno 0:0 (kon.) | Liberec – Târgu Mureş 1:1 (kon.)
Jagiellonia – Slovácko 3:4 (kon.) | Olomouc – Pogoň 3:1 (kon.)
Miedź Legnica
2:3 (2:1)
Slezský FC Opava
Sobota 30.01.2016, 12:00 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Přípravný zápas

Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne! (13:49:44)

Dnešní přátelské utkání mezi Miedź Legnicou a FC Opavou skončilo vítězstvím českého týmu! Opava otočila nepříznivý vývoj utkání během dvou minut.

90

85
    Běží nám poslední pětiminutovka utkání.

78
    Luszkiewicz vyrovnal stav utkání na 3:3, jenže hlavní sudí neuznal branku pro faul na brankáře. Domácí hráči se poměrně zlobí na hlavního arbitra.

74
    Opava právě vstřelila branku!
    Tak to je neskutečný obrat v podání Opavy! Hostům se povedlo během dvou minut otočit vývoj zápasu na svou stranu. Autorem branky je KUZMANOVIČ.

73
    FIŠER poměrně nenápadnou střelou překonal domácího brankáře.

67
    A další rohový kop pro domácí celek, tentokráte od druhého praporku.

66
    Legnica bude zahrávat rohový kop z pravé strany.

61
    Slusarski se pokoušel lobovat hostujícího brankáře, ale neúspěšně. Balon končí pouze nad opavskou bránou.

46

Sestava hostujícího celku pro druhý poločas:

Sestava domácího celku pro druhý poločas:

45

41
    Miedź Legnica právě vstřelila branku!
    Vyrovnaný stav utkání moc dlouho nevydržel. Centrovaný balon Garguły našel úplně volného TELICHOWSKIHO, který hlavou posílá svůj tým opětovně do vedení. Asistence: Garguła.

40
    Hosté těsně před koncem prvního poločasu vyrovnávají. Opava se prosadila z rychlého protiútoku.

39
    Opava má velké problémy s přechodem do útoku. Ve většině času se hosté jenom brání.

28
    Bartczak nastřelil z nebezpečné pozice tyč hostující brány!

26
    Hráči Opavy kombinují s balonem ve středu hřiště. Domácí obrana dnes brání hodně kompaktně.

Štěpán Hladký

Branky: 16. Labukas, 41. Telichowski – 40. Mozol, 73. Fišer, 74. Kuzmanovič

Miedź Legnica: Kapsa – Bartczak, Midzierski, Artjunin, Telichowski, Cierpka, Daniel, Łobodziński, Garguła, Labukas, Subbotin
    Druhý poločas: Peskovic- Gorskie, Stasiak, Lafrance, Garuch, Luszkiewicz, Rasak, Brzeczek, Slusarski, Chrzanowski, Krauz

Slezský FC Opava: Vašek – Vacek, Simerský, Žídek, Hrabina – Grussmann, Mozol, Jursa, Schaffartzik – Mrázek, Kuzmanovič
    Druhý poločas: Květon – Helebrand, Simerský, Žídek, Hrabina – Machálek, Horka, Janetzký, Fišer – Jurečka, Mrázek