Frýdek-Místek – Hlučín 13:2 (kon.) | Pardubice – Union 2013 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Žižkov 4:0 (kon.)
Teplice – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Sereď 1:2 (kon.) | Sokolov – Hr. Králové 1:3 (kon.)
Vlašim – Liberec jun. 2:3 (kon.) | Dunajská Streda – Győr 1:1 (kon.) | B. Bystrica – Poprad 1:0 (kon.)
Karviná – Katowice 1:1 (kon.) | Miedź – Opava 2:3 (kon.) | Senica – Třinec 3:0 (kon.)
Skalica – Znojmo 0:0 (kon.) | Michalovce – Prešov 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Rapid 2:2 (kon.)
MTK Budapešť – Jihlava 0:1 (kon.) | FK Voždovac – Brno 0:0 (kon.) | Liberec – Târgu Mureş 1:1 (kon.)
Jagiellonia – Slovácko 3:4 (kon.) | Olomouc – Pogoň 3:1 (kon.)

90
    V posledních dvaceti minutách se nic podstatného nestalo, zápas tedy končí 2:1.

69
    Union 2013 právě vstřelil branku!
    Hosté snižují, a to když se na zadní tyči prosadil AIKIEN AKPEM.

64
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Domácí zvyšují na rozdíl dvou branek, když přihrávku Kayamby přetavil v branku ADAM FOUSEK.

61
    Střídání v týmu Union 2013: ze hřiště odchází Ptáček, přichází Strýhal.

54
    Sám před Ptáčkem byl Kim, ale gólman hostů jej vychytal nohou.

46
    Domácí poslali do hry všechny náhradníky, z první půle zůstal jen Vencl. Hosté do hry poslali Akpema.

46

45

43
    Další šance domácích, ale Niang zblízka trestuhodně minul branku!

31
    Skóre otevírá DAVID PÁNEK, který se prosadil lobem přes Ptáčka.

25
    Dvě šance hostů v krátkém sledu. Nejprve přestřelili branku z malého vápna, vzápětí po trestném kopu míč orazítkoval břevno!

15
    Je za námi patnáct minut, domácí jdou aktivnější, měli již tři šance, ale skóre se neměnilo.

1

-15

FK Pardubice: Frydrych – Šejvl, Vencl, Pospíšil, Prokopec – Fusek, Řezníček, Jeřábek, Niang – D. Pánek, Klátil.
    Náhradníci: Knobloch – Kudrna, Mandutz, Kakrda, Kovář, F. Pánek, Fousek, Kim, Kayamba, Petráň

Union 2013: Ptáček – Vincour, Mokošín, Bastin, Vaněk, Janouch, Kovář, Motyčka, Žalman, Chramovský, Kingsley.
    Náhradníci: Strýhal – Akpem

Rozhodčí: Drábek – Vodrážka, Morávek.

-20
    Oba celky se již rozcvičují na ohrazenické umělce. Domácí celek bude zkoušet Senegalce Sidyho Nianga. V hostující brance se dnes na testech představí pardubický Josef Ptáček.

V pátém přípravném zápase se utkají domácí FK Pardubice (FNL) proti účastníkovi ČFL SK Union 2013 z Nového Bydžova.
    Pardubičtí se poprvé představí doma, když doposud odehráli čtyři zápasy v rámci Zimní Tipsport ligy na neutrální půdě. Výsledky byly následujíci: Mladá Boleslav – PCE 6:0, Hradec Králové – PCE 4:2, Varnsdorf – PCE 0:1, Táborsko – PCE 1:2.
    Bydžovští doposud odehráli dva zápasy proti divizním soupeřům a shodně 2:1 porazili Vysoké Mýto a Jaroměř.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.