Colchester – Tottenham 1:4 (kon.) | Nottingham – Watford 0:1 (kon.) | Portsmouth – Bournemouth 1:2 (kon.)
Aston Villa – Manchester City 0:4 (kon.) | West Brom – Peterborough 2:2 (kon.) | Crystal Palace – Stoke 1:0 (kon.)
Arsenal – Burnley 2:1 (kon.) | Liverpool – West Ham 0:0 (kon.)
West Bromwich Albion
2:2 (1:0)
Peterborough United
Sobota 30.01.2016, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • FA Cup • 4. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (17:58:43)

Fauly: 13:14.

Dnes tedy postupujícího nepoznáme. West Bromwich dlouhou dobu vedl po brance z prvního poločasu od Berahina. Deset minut před koncem vyrovnal Coulthirst. Za domácí odpověděl v šestaosmdesáté minutě znovu Berahino, který by tak poslal svou tým do dalšího kola. To by však nesměl srovnat po minutě hry hostující Taylor, který dal utkání konečný výsledek.

Oba týmy se tak střenou ještě v jednou zápase, nyní na stadionu Peterboroughu.

90+4

90+3
    K míči se postavil Baldwin. Střelou přes zeď vyděsil domácí fanoušky, kteří již viděli míč v brance. Míč se však dostal jen do boční sítě.

90+2
    Také Peterborough se může dostal k příležitosti v úplném závěru zápasu. Gardner fauloval před vápnem a hostů budou mít volný přímý kop.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

90
    V poslední minutě řádné hrací doby se dostal ke střele hostující Maddison. Střela se tečovaná a končí jen těsně vedle pravé tyče.

89
    Rohový kop rozehrál McClean. Jeho míč našel ve vápně Rondona, který se dostal před bránícího Ricarda, ale svou hlavičku už nedokázal umístit do branky.

88
    Domácí mají ještě šanci rozhodnou zápas z rohového kopu, který vybojoval na pravé straně Anichebe.

87
    Peterborough právě vstřelil branku! Neuvěřitelný závěr zápasu. Je opět srovnáno! Domácí zaspali po rozehrávce a hosté toho využívají. K míči se dostal po přihrávce Ricarda střídající JON TAYLOR a střelou k tyči znovu vyrovnává.

86
    West Brom právě vstřelil branku!
    Domácí velmi rychle odpovídají na srovnávací branku! Míč se dostal až k Dowsonovi, který poslal přihrávku na SAIDA BERAHINA, který propaluje hostujícího brankáře.

85
    Angol překážel při rozehrávce víc než by se mělo a dostává také žlutou kartu.

84
    Na pravém kraji fauluje Smith a dostává žlutou kartu od rozhodčího.

83
    Domácí se snaží rychle odpovědět.to se jim však nedaří a k míči se dostal a středu hřiště Taylor, který vyčkává na spoluhráče.

81
    Peterborough právě vstřelil branku! Netrvalo to dlouho a je vyrovnáno. Hostující se v druhém poločase velmi zlepšili a odměnou je jim vyrovnávací branka. O tu se postaral po přihrávce Bostwicka SHAQ COULTHIRST, který střelou do horní části branky nedává šanci brankáři.

80
    Posledních deset minut pro hostující Peterborough, aby vstřelením branky se dostal ještě do hry o postup do dalšího kola FA Cupu.

78
    Rondon si narazil s Berahinem. Míč se k němu už však nedostal, když zasáhl výborně v obraně Ricardo, který vypíchl přihrávku.

76
    West Brom mohl rozhodnout dnešní zápas. Po kombinace ve středu pole se dostal ke střele z dálky Gardner. Jeho pokus se dostal až k Alnwickovi, který musel na dva pokusy míč chytat.

Vít Schück

Branky: 15. Berahino, 86. Berahino – 81. Coulthirst, 87. Taylor

Karty:   68. McClean (WBA) – 84. Smith (PRH), 85. Angol (PRH)

Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 10:11. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:14.
    West Bromwich Albion: Myhill – Dawson, McAuley, Evans (C), Pocognoli – Sessegnon (69. Anichebe), Yacob, Gardner, McClean – Berahino, Lambert (64. Rondon)
    Náhradníci: Rose – Chester, Olsson, Gamboa, Leko, Anichebe, Rondon

Peterborough United: Alnwick – Smith, Bostwick, Ricardo, Wilson (46. Samuelsen) – Beautyman (46. Taylor), Baldwin, Forrester – Angol, Oztumer (63. Maddison), Coulthirst
    Náhradníci: Henry – Taylor, Maddison, Fox, Da Silva-Lopes, Coulibaly, Samuelsen

Rozhodčí: Friend – Long, Mainwaring