Guingamp – Troyes 4:0 (kon.) | Nantes – GFC Ajaccio 3:1 (kon.) | Lille – Caen 1:0 (kon.)
Nice – Toulouse 1:0 (kon.) | Lyon – Bordeaux 3:0 (kon.) | Remeš – Angers 2:1 (kon.)
PSG – Lorient 3:1 (kon.)
EA Guingamp
4:0 (1:0)
ESTAC Troyes
Středa 03.02.2016, 19:00 • Stade du Roudourou, Guingamp (kapacita: 18250) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

A je dobojováno! Guingamp ve druhé půli rychle přidal další dvě branky a prakticky tak rozhodl o svém vítězství,. Zbytek duelu si domácí bez problémů pohlídali a navrch před koncem duelu ještě vsítili čtvrtou branku. (20:49:47)

90+3

90+3
    Corentin si nepohlídal své postavení a byl přistižen v ofsajdu.

90+1
    Rozhodčí přidá tři minuty nad rámec řádné hrací doby.
    90. Ludovic BLAS - 4:0

90
    Guingamp právě vstřelil branku!
    Briand nádherně v evápně počkal na správný okamžik a jako na podnose mezi nohama obránce nahrál míč nabíhajícímu LUDOVICU BLASOVI, který z blízkosti bez problémů uklidil balon do sítě.

88
    Obránci domácího celku v poklidu kombinují a nikam nespěchají.

86
    Centr od rohového praporku oslovil jen pozorné obránce Guingampu.

85
    Troyes se následně rychle vrhlo kupředu a vybojovalo rohový kop.

84
    Brankář Dreyer byl na svém místě a v poklidu si došel pro volný balon.

82
    Útočnou akci Guingampu zastavil odpískaný ofsajd.

79
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Ludovic Blas.

78
    Darbion se po krásné akci objevil v gólové šanci, z níž ale napálil míč pouze do boční sítě!

77
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Babacar Gueye, přichází Yoann Court.

76
    Brankář Lössl dobře vystartoval ze své klece a opět jistě lapil balon do svých rukavic.

75
    Troyes vybojovalo rohový kop.

74
    Úroveň duelu velmi klesla. Hra se v posledních minutách odehrává pouze ve středu pole.

72
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Mevlüt Erdinç, přichází Julien Cardy.

71
    Troyes se snaží tlačit dopředu, ale přes defenzívu soupeři se jim zatím nedaří najít potřebnou cestičku.

Dominik Rejthar

Branky: 6. Erdinç (Martins Pereira), 46. Sankharé (Briand), 57. Giresse, 90. Blas (Briand)

Karty:   30. Kerbrat (GUG) – 18. Dabo (TRY), 28. Traoré (TRY), 32. Xavier (TRY)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:10. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 11:12.
    EA Guingamp: Lössl – Martins Pereira (40. Jacobsen), Kerbrat, Sorbon, Lévêque – Salibur (79. Blas), Mathis (C), Sankharé, Giresse – Briand, Erdinç (72. Cardy).
    Náhradníci: Guivarch – Jacobsen, Blas, Angoua, Cardy, Privat, Dos Santos.

ESTAC Troyes: Dreyer – Dabo (58. Darbion), Ngongca, Veškovac, Traoré – Xavier (C) (65. Nivet), Confais – Jean, Azamoum, Karaboué – Gueye (77. Court).
    Náhradníci: Grandel – Mavinga, Court, Darbion, Nivet, Camus, Pi.

Rozhodčí: Miguelgorry – Plancon, Henninot