Č. Budějovice – Žilina 0:0 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 3:1 (kon.) | Myjava – Borčice 2:0 (kon.)
Vyšehrad – Táborsko akademie 4:1 (kon.) | Wisła Puławy – Hlučín 2:2 (kon.) | Ludogorec – Brno 0:0 (kon.)
Sparta – Dynamo 1:1 (kon.) | Třinec – Petřkovice 6:1 (kon.) | Pogoň – Trenčín 3:2 (kon.)
Plzeň – Stabæk 2:0 (kon.) | Domažlice – Sokolov 0:2 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
0:2 (0:1)
FK Baník Sokolov
Středa 03.02.2016, 18:00 • Zruč u Plzně • Přípravný zápas

Baník Sokolov poráží Domažlice z třetí ligy o dvě branky. Ještě v prvním poločase poslal do vedení Baník Jurij Medveděv. Po příchodu na hřiště do druhého poločase potvrdil výhru pro Sokolov Daniel Krlička, který tak udal i konečný výsledek zápasu.

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:55:42)

90

60
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Po hodině hry se prosazuje střídající DANIEL KRLIČKA, který posouvá Baník Sokolov již do dvoubrankového vedení.

46
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Urma, přichází Krlička.
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Machek, přichází Kravar.
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Dvořák II., přichází Vokáč.
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Medveděv, přichází Blažek.

46

Po prvním poločase vede Sokolov nad Domažlicemi v přípravném utkání o jednu branku. O tu se postaral Jurij Medveděv a poslal tak Baník do vedení v pětadvacáté minutě.

45

25
    Do vedení jde Baník Sokolov, když o první branku v zápase se postaral záložník JURIJ MEDVEDĚV.

1

V rámci soustředění Sokolova ve Zruči u Plzně se střetne tým z FNL s Jiskrou Domažlice, který je po devatenácti kolech v tabulce třetí ligy na pátém místě.

Tým Baníku Sokolova je v před vstupem do jarní fáze FNL na druhé příčce s čtyřbodovou ztrátou na první tým ze Znojma a bude tak usilovat o postupovou pozici.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.