Lipt. Mikuláš – Michalovce 0:1 (kon.) | Bardejov – Topoľčany 8:0 (kon.) | Nové Zámky – Senica 2:1 (po pr.)
Detva – Prešov 1:2 (po pr.)
HK Bardejov
8:0 (2:0, 4:0, 2:0) Stav série: 1:0
HC Topoľčany
sk Čtvrtek 11.02.2016, 17:30 • Zimný štadión Bardejov • 1. liga play-off (SR) • Čtvrtfinále

Po veľmi jasnom výsledku hodnom víťaza základnej časti sa Bardejov ujal vedenia v sérii. Desiatka to síce nebola, no 8:0 a strelecká dominancia hovorí za všetko. Ďakujem za pozornosť a teším sa na ňu aj pri zajtrajšom pokračovaní, do čítania! (19:36:07)

Strely na bránu v tretej tretine 9:1, celkovo 45:14.

59:48
    Zrejme už záverečné vylúčenie, Vladislav Solomončak dostáva menší trest za nešportové správanie.

54:01
    Fajčák sa pripojil do hry, Topoľčany stále nedokázali zmariť Sabolovo čisté konto.

53:52
    Bardejov dal gól!
    Napriek oslabeniu domáci zvyšujú skóre! Gmitter za bránou prekvapil Kuteja, obral ho o puk a z jeho prihrávky ťaží druhým gólom po sebe MARCEL BALÁŽ.
    Asistencia: Ondrej Gmitter.

52:01
    Ďalšie vylúčenie, tentokrát si presilovku zahrajú hostia, Ľuboš Fajčák dostáva dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

50:46
    Obaja previnilci sú už na ľade.

48:46
    Máme tu vzájomné vylúčenie, Patrik Jarab opäť smeruje na trestnú po nebezpečnej hre so zdvihnutou hokejkou, zároveň ale dostáva trest aj Milan Bednár, za krosček.

45:21
    Topoľčany budú hrať oslabené po vrazení Patrika Jaraba.

40:54
    Zatiaľ najrýchlejší gól zápasu po začiatku tretiny, MARCEL BALÁŽ si užil individuálny nájazd na Kuteja a dáva gól na 7:0.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Strely na bránu v druhej tretine 13:5, priebežne 36:13.

V druhej tretine sa východniari poriadne rozstrieľali a v hosťujúcej bráne tak už stojí nový muž, Peter Kutej. Ani ten ale rozbehnutý vlak nezastavil a Bardejov je v pohodlnom vedení 6:0, pričom do siete ešte poslali aj ďalšie dva puky nedovoleným spôsobom. Zaujímavé je, že hneď niekoľkým strelám ku gólu dopomohla konštrukcia brány.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:51
    Ladislav Ščurko dostáva dve minúty a automaticky desiatku k tomu po napadnutí zozadu. Podarí sa hosťom zmazať nulu na Sabolovom konte?

Zaujímavá situácia, keď Kalináč dostal puk do prázdnej brány, avšak hlavný rozhodca neuznal gól, pretože stál v bránkovisku. Brankár však nebol na svojom mieste, nestíhal sa vrátiť do brány po rozohrávaní.

33:39
    Ani Kutej nepomáha zastaviť bardejovský gólostroj, opäť s prispením konštrukcie sa puk po strele ĽUBOŠA FAJČÁKA odráža do siete.
    Asistencie: Oliver Jokeľ a Jakub Linet.