Lipt. Mikuláš – Michalovce 0:1 (kon.) | Bardejov – Topoľčany 8:0 (kon.) | Nové Zámky – Senica 2:1 (po pr.)
Detva – Prešov 1:2 (po pr.)
HC MIKRON Nové Zámky
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:0
HC Dukla Senica
sk Čtvrtek 11.02.2016, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky • 1. liga play-off (SR) • Čtvrtfinále

Hneď v úvode predĺženia sa podarilo rozhodnúť o víťazovi Novým Zámkom. Prvý duel teda vyhrali, no jeho priebeh napovedal, že séria nemusí byť tak jednoznačná, Seničania dokázali súpera riadne vytrápiť. Ďakujem za pozornosť a teším sa na ňu pri zajtrajšej prvej odvete. Do čítania! (20:32:06)

Strely na bránu v predĺžení 3:0, celkove 55:35.

60:31
    HC Nové Zámky dali gól!
    Ešte ťažil z výhody, hoci je už po presilovke, rozhodujúci gól strieľa LUKÁŠ NOVÁK!
    Asistencie: Martin Chovan a Jaroslav Svoboda.

60:28
    Poláček je späť v hre.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Strely na bránu v tretej tretine 18:6, priebežne 52:35.

V riadnom hracom čase sa o víťazovi nerozhodlo, bude nasledovať predĺženie. Senica ho začne v oslabení.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:28
    Máme tu druhé vylúčenie trnavského hráča hrajúceho za Senicu, Pavol Poláček dostáva dve minúty za vrazenie.

52:24
    Ani v tejto presilovke gól nepadol.

50:24
    Predsa len sa bude hrať aj presilovka, zahrajú si ju Zámky po hákovaní Martina Čunderlíka.

49:04
    Po menšej potýčke tu máme viacero vylúčení. Od Seničanov dostávajú tresty Martin Šimon a David Videlka, z domácich je to Igor Bobček a Erik Čaládi. Všetci dostávajú dve minúty za hrubosť – údery.

42:46
    Presilovku Zámčania na gól nevyužili.

40:46
    Tretiu tretinu začnú domáci presilovkou, Rastislav Vereš podrazil súpera.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Strely na bránu v druhej tretine 14:19, priebežne 34:29.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

35:28
    V závere druhej tretiny tu máme oslabenie domácich, Marek Dubec dostáva dve minúty za vrazenie.

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 14. Podstavek (Čaládi, Ďurčo), 61. Novák (M. Chovan, Svoboda) – 11. Vereš (Weissmann, Reho)

HC MIKRON Nové Zámky: J. Chovan – M. Chovan, J. Ďurčo, Bobček, Kousalík, Jakovlevs, Opalek, Sucharda, Baron – Podstavek, Čaládi, L. Novák – Havlík, Svoboda, Ma. Frolík – B. Fábry, Zlocha ml., Korytko – T. Török, Hrudík, Marek Dubec.
    HC Dukla Senica: P. Romančík – M. Šimon, Holiga, Poláček, Reho, Zukal, Šohajda, Penák, Daniel – Kňazev, R. Vereš, Weissmann – Jurák, M. Čunderlík, Schmidt – Řezač, Dobrý, G. Saliji – M. Romančík, Videlka, Markulinec.

Rozhodčí: Goga – Regec, Vyšný